צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 10/07/2019, 00:14   #3
ג'ורג'יו

הודו לך על 11 הודעות 13 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: בואו נדבר על זה... || מצע מדושן

היי מעיין, התגעגעתי.
אין לי שום ביסוס לשום טענה, אני מעלה נקודות שאספתי ממגדלים, מפורומים שונים, ומנקודות מפגש כאלו או אחרות.
כאמור זו הזמנה לדון על הדברים שהעליתי, שנדמה, לי לפחות, שאלו דברים שעולים לא מעט באטמוספרה האינטרנטית.

לגבי יומרנות ה"אין ספור" תיעודים, אולי הגזמתי עם ההכללה, אך קראתי גם פה בפורום, ולא מעט בפורומים אחרים מחו"ל על הסוגייה הזו, עם דגש על צמחי פקעת וצמח שורש.

עניין היעילות של קרקע חומצית לא נטולה בספק.

עם זאת עולה כי יתר משקעים אנארובים בצירוף קרקע חומצית מעודד ריקבון וחוסר קליטה של השורשים. (שאלה)
והביסוס הבלעדי שלי עולה מתוך מגוון המוצרים שמוצעים למניעה של הנ"ל.
פאוור סנד למינו, אבקות קלציום, ושלל תוספים ש"מוחבאים" בתחתית המצע.
כאמור זו נקודה לדיון, לא קביעת עובדה.

"כל המקצוענים" שבדקתי אחד אחד (נו באמת מעיין) אלו אותם אנשים שאני באופן אישי חושב שהם עושים עבודה נפלאה ואליה אני שואף.
אותם אנשים שממומנים ע"י חברות כפי שציינת, שאני מאמין שזוהי אינדקציה מספיק טובה.

להמשך תשובתך, העניין של לשדר מקצועיות ונוחות שתילה, זו אחלה של נקודה.

העץ נפתח בשביל לשמוע דעות, כפי שכתבתי בכל סוף משפט, ולא בשל תזה תיאורתית עם ביבליוגרפיה (:
כך שאותן "תיעודים יומרניים" לא הועתקו, נשמרו וסודרו בתיקייה, אלא חילחלו בראשי וחשבתי שזה יהיה נחמד לדון בהם בשל שינויים שאני מעוניין לבצע בעתיד ובשביל ליצור דיון פורה בפורום.

יכול להיות שיסוד ה"טענות היומרניות" נובע מאובר ההיצע בשוק לכל שטות, ואני מעוניין להציף אותם בחלל ולשמוע את דעתך ואת דעתם של אנשים נוספים, ואולי יחד נוכל לנפץ את אותם הטענות, או אולי מיתוסים.

שימת הדגש היא כאמור על מצע מדושן VS מצע אינרטי עם משטר דישון, בכל פלטפורמה שתבחר, או שכל מישהו אחר יבחר לעלות (הייטק, לאו טק).

מטרת העל של הדיון היא בסופו של דבר להיווכח להבדלים, או ליתר דיוק לחוויה של מעבר בין אחד לשני.

Keep it simple
ג'ורג'יו לא מחובר   הגב עם ציטוט