צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 14/07/2008, 22:14   #6
עופר
מנהל פיתוח

הסמל האישי שלעופר

הודו לך על 57 הודעות 97 פעמים
סוג אקווריום: X2 צמחייה \נאנו ריף
וותק בתחום: 20 שנה

מה הגיע תורי?
נו טוב.
כמו שאיתי אמר וכבר ציינתי זאת בעץ נפרד מתישהו.
אני מכין את הדשן שלי מחולק בצורה הבאה.

ברזל:
אני משתמש בברזל גלוקונאט - אני לוקח מיכל של ליטר וחצי, שם בו כעשר כפות של ברזל גלוקונאט וממלא אוסמוזה. כאשר המיכל מגיע לחצי אני מוסיף מי אוסמוזה וממשיך כך עד אשר המשקעים נעלמים - מגיע למקסימום מיסוס

כמה אני שם, אני מדשן עם משאבות מינון אז המשאבה של הברזל עובדת כל 24 שעות משך של 5 שניות שנותנות 25ML בדקה 10 שניות יוצא בערך 2ML ל5 שניות

פוספאט:
אני מכין באותה שיטה של מיסוס מקסימאלי, והמינון שאני נותן 10 שניות כל 24 שעות כלומר כל 24 שעות נכנס 4ML

פלנטקס (מיקרו):
אני מכין את התמיסה באותה השיטה של מיסוס מקסימלי, המינון שלי הוא 10 שניות כל 24 שעות שזה יוצא 4ML כל יום

התמיסה הרביעית שאני מכין מורכבת מ ניטראט אשלגן ומגנזיום.
אני מכין כל מרכיב בבקבוק נפרד באותה השיטה של מיסוס מקסימלי, כך שיוצא שיש לי 3 בקבוקים של חומרי המוצא
מהם אני מרכיב בקבוק חדש שמכיל ליטר וחצי ביחס באחוזים של 50 אחוז ניטראט 25 אחוז מגנזיום ו 25 אחוז של אשלגן
המינון של הבקבוק הרביעי שמכיל את שלושת המרכיבים אני מדשן כל 24 שעות בזמן של 40 שניות שיוצא שאני נותן 16 ML מהתמיסה בכל יום

האק' המדובר הוא אק' הייטק של 450 ליטר נטו מקורר עם מקרר ופעיל UV קבוע

בגלל מינוני היתר (וכן אני מדשן OVER) אני מחליף מים כל יומיים בשיעור של 20 אחוז אוסמוזה
אגב המים הם 90 אחוז אוסמוזה ו 10 אחוז ברז נקי!

שימו לב, אני בכלל לא ממליץ על שיטת הדישון שלי
ככה אני עובד כבר די הרבה זמן ואצלי זה עובד כבר הרבה זמן בצורה מצויינת

בבקשה לא לשלוח אלי שאלות בנוגע למאמרים ולשאלות בנושא צמחייה בפרטי, זמני התגובה שלי בימים אלו ארוכים מאוד ולשם כך קיים הפורום.
עופר לא מחובר