צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 09/07/2021, 12:46   #21
משה
אחראי תחום מלוחים

הסמל האישי שלמשה

הודו לך על 186 הודעות 212 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מחפש המלצות לרכב סופר מיני- חוכמת ההמונים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי דעדוש רפי צפה בהודעה

פורסם במקור על ידי משה צפה בהודעה
כרגע המועמדים המובילים:
1. ניסן מיקרה יתרון: זול אמין חחיסרון מאוד בסיסי חסרון אחד גדול יש לה = היבואן, קרסו מאכזבים כל פעם מחדש, לא סתם ניסן (רכב יפני מעולה) נמכרים במחיר נמוך ביחס לשאר היפניות קוראניות. השאלה אם לדעתך הרכב עצמו טוב אמין וכו', הבנתי שהם מכרו עד לא מזמן דגמים ישנים של המיקרה בעוד שבחול יצאו דגם חדש והם אפילו נתנו הנחות לכיוון ה50K לחדש (דגם ישן שזה לא חדש מבחינתי)
השאלה הגדולה האם זה מפריע לי כי גם כך רוב הסיכויים שאני לא מתקן במוסך מורשה וקונה את החליפים בעצמי ?

2. הונדה ג'אז יתרון אמינה מאובזרת חסרון יקרה, צריך להתעסק עם שמן גיר פעם ב2 טיפולים רוב הגאז היום הם היברידיות, קח בחשבון
מה זה אומר מבחינתי שרובם היברדיות מה החסרון סוללה וישנה וכו'? ואם כדי לדעתך להימנע מהיברידית
3. טויוטה יאריס יתרון אמינה חסרון רק הדגמים הגבוהים מאובזרים בהשווה למשל להונדה ששם גם הבסיסים יותר מאבזרים, אנשים מפריזים במחיר שיקר גם כך שווה כל שקל טוב אני מבין שיש לך טויוטה... וכמו כולם אתה אתה מרוצה...

שאלות:
1. היכן כדי לראות מבחני בטיחות לרכבים שהרי המבחנים שנעשים בארופה לדוגמת euroncap מתיחסים לרכבים ארופאים ותקינה ארופאית וקשה לדעת אלו מערכות הורידו שהרכב הגיע לארץ ולפי זה להשוות יש איזה אתר ישראלי אמין לעניין המכוניות שציינת מגיע עם תקינה אירופית לדעתי. אבל נניח מכונית אחרת הסוויפט לדוג' איך אני מוודא שהיא באמת 3 כוכבים כמו שאמרו לי בשיחה משהו שאפשר לבדוק דגם רכב בצורה יעילה ואמינה
2. מה לבדוק לפני קניית רכב וכיצד כדי לעשות את זה?,
3. שיעבוד עיקול על הרכב איך בודקים? בדואר בודקים
4. בודקים גם שאין דוחות על הרכב(זה משנה?) בדואר
5. מכוני בדיקה איך מקובל/כדאי להתנהל שם ואם יש מקום אמין ומומלץ אשמח לשמוע? אני עשיתי בדיקה במוסך טויוטה באשדוד, הבוחן שם מקצוען
טיפים נוספים יתקבלו בברכה
תודה
אתה מגביל את עצמך בחיפוש על דברים פעוטים ( החלפת שמן כל 2 טיפולים BFD).

לדעתי הדבר הכי חשוב זה הבטיחות (קשה להשיג את זה ברכבים קטנים).

ד"א אתמול ראיתי הודעה על רכב מיקרה 2017 שעשה 17K (חיסרון ענק כי הרכב עמד וכמו שהפלסטיק היה נראה עמד בשמש)
אמרתי עשיתי סיבוב סביב הרכב ואז מגלה כנף האזור הפנימי אכול לגמרי (אולי גלגל נקרע והמשיכו לנסוע אולי המגן נפל על הגלגל והמשיכו לנסוע)
צמיגים יבשים שבוע 8 של 2017
כנף ימין סימנים של צביעה פגוש מעט מעוך וקרוע (בקטנה הקרע) והכל צבוע האמת שדי טוב
בולם אחורי נוזל ממש טיפות שמן
טוב אמרתי בוא נתקשר מה יכול להיות אולי זה יבוא לידי ביטוי במחיר וכו'
בקשתי מהבן אדם לספר לי על הרכב הוא מעט התעצבן ואמר "מה יש לספר ניסן מיקרה קילומטר נמוך מצב מצויין ללא תאונות מחיר 40K.
הבן אדם ללא בושה אומר שלא תאונות ומבקש מעל 40K כ10K מעל המחירון
כמובן יש נוכלים אבל מעצבן טוב לפחות לא היה צריך לפגוש אותו ולבזבז עוד זמן. (סתם משתף)
אק' 86 ליטר >((((;> אק' 30 ליטר שרימסיה פילטרפריים 20.
משה לא מחובר   הגב עם ציטוט