צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 06/04/2020, 23:14   #7
Yalon14

הודו לך על 47 הודעות 61 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מחשבות לקראת פרויקט חדש - לואוטק 100ל׳ - ייעוץ והכוונה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי or_geller צפה בהודעה

4. מיקום - האקווריום מתוכנן להיות חלק מהסלון, ורוב הצפייה בו תהיה מגובה הספה +-, ולכן גם הגובה הנמוך של הסטנד (סה״כ 58 ס״מ) + גובה המיכל המיועד (40ס״מ) - הגענו למטר גובה. האם יש לכם דגשים לגביי יישום ותחזוקה של מיכל כלכך נמוך?

6. תאורה - כפי שניתן לראות בתמונות, במיכל הנוכחי השתמשתי בשני גופים שונים (אחד 40 סמ ואחד 30 סמ) בגלל שיקולי תקציב. עכשיו אני מתכנן לקנות גוף תאורה של צ׳יהירוס מסדרה A - לא פלוס! באורך של 90 ס״מ. האם תספיק? האם עדיף משהו אחר/ארוך/קצר יותר? לפי מה שראיתי הגוף הזה של 90 ס״מ נותן 7200 לומנים - אמור להספיק נכון?

7. פילטרציה - במיכל הנוכחי יש EF2 שעובד נפלא. האם יש צורך להחליף אותו? אני מעדיף כמובן להישאר איתו - בעיקר תקציבית. כמובן יתווסף ברז לריקון מים להקלה בהחלפות המים - שוב תודה גדולה גלובלי.

8. חימום - יש גוף חיצוני של JEBO אם אני לא טועה של 300W. פצצה.

9. צמחייה ועיצוב - מאוד אוהב שילוב של גזע משמעותי עליו אדביק בוצ׳ות, אנוביות קטנות ואולי מוסים מעניינים. מדשאה גדולה (מרסילאה - אני מת עליו), ועוד אזור יותר ג׳ונגלי - אולי בשילוב של טרסות וכד׳? לא יודע, נחשוב על זה. אשמח להמלצות ורעיונות. מערכת הCO2 טרם נרכשה אך היא בתכנון גם כן.

10. סטנד - הסטנד יעבור שיפוץ, והמסגרת של האקוורים תרד לחלוטין. בנוסף הדלת הגדולה תחולק ל2 קטנות - יותר נוח. אני רוצה גם להזמין מתלה ייעודי לתאורה - לדעתי ייתן מראה נקי ויפה יותר, למרות שאם תשכנעו אותי להשאיר את המתלה הנוכחי אני אחשוב על כך שוב

11. בונוסים להמשך - משבת דישון, מאכלי אוטומטי ועוד.
4. פצצה אחלה מידות לדעתי, קל ונוח לתחזוקה עם מלא אופציות לתאורה בגלל שהמים רדודים יחסית, יקל עליך עם הדשאים.
האקווריומים שלי גם יושבים בכזה גובה אפילו יותר נמוך וזה כיף שאפשר לראות הכל מהספה בבירור.

5. למה אין 5?!

6. אתה יכול להתחיל בציהירוס הזה בלבד.

7. כמה עושה EF2? 800?

9. העיצוב שייך לך, תמצא גזע שאתה אוהב תבחר אבנים בצבע שמתאים לך, ברימלס הרבה יותר כיף לעצב והאקווריום נמוך אז בקלילות אתה מוצא גזעים יפים שיצאו מחוץ למים.

אני תמיד ממליץ למי שיש את ה"ג'וק" לנסות co2. החוויה היא שונה לגמרי.
למרות שהצמחים שאתה רוצה לגדל הם צמחים קלים יחסית הם יראו בשיא עם co2.
אתה תמיד יכול להתחיל בלי ולהוסיף בהמשך.
Yalon14 לא מחובר   הגב עם ציטוט