צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Thursday 18/04/2019, 09:56   #8
moshen7

הודו לך על 264 הודעות 332 פעמים
סוג אקווריום: 720 ליטר +600 ליטר, דרום/מרכז אמריקאים 4 קוביות 80 ליטר להטלות, 200 ליטר מיכל אימון לדגיגים
וותק בתחום: 55 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: זליגת חשמל באקווריום,איך בודקים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dor-L צפה בהודעה
ראית פעם ציפור שמתחשמלת כאשר היא עומדת על חוט חשמל? גם הדגים (לא) מרגישים אותו הדבר במים, הם לא ניזוקים מזליגה למים.
הבעיה עם זליגה היא הסכנה למי שמטפל באקוריום.
-----------------------------------------------------------------------------------------
איך אתה טוען דבר כזה?,אתה אומר לי שכל אלו שמתלוננים על עיקצוצים בידיים שיש זליגה מדמיינים?

מה גם שמכשיר חשמלי טבול בסופו של דבר לא יהיה אטום לחלוטין למים כי הגומיות שאוטמות מתייבשות,מתכלות וכולי...

ציפורים לא מתחשמלות על החוטי חשמל כי הם לא סוגרות מעגל בין כבל לכבל,אבל אם אותה ציפור תיגע עם 2 הרגליים שלה ב2 הכבלים בו זמנית היא הופכת לאפר

וגם אותה בעיה של וירוס קו הצד שיש דגים שסובלים ממנו נובע בין היתר מזליגה חשמלית למים,יש לי ראש כוח בבית שיש לו זליגה וודאית אני מזמין אותך להכניס יד למים שהוא עובד
כתבתי בפירוש שהבעיה הבטיחותית היא למטפל באקוריום ולא לדגים. בדיוק כמו הציפור על חוט חשמל, גם הדגים לא סוגרים מעגל ולכן אינם מושפעים מהזליגה למים.
כדי להבהיר את דברי - בשום אופן אסור להשאיר מצב כזה של זליגה ללא טיפול בבעיה, והוצעה כאן דרך פשוטה וטובה לזיהוי המכשיר הבעייתי (ראה תגובתו של אלי הרפז)
moshen7 לא מחובר   הגב עם ציטוט