צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 03/10/2011, 09:49   #15
EM1

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: בנוגע לגידול שרצים..

תשימי את פתח יציאת המיים מעל קו המיים וכל פעם שתראי את זרם המיים חלש תדעי שהוא סתום... בכל מקרה המון שרצים זה לא טוב... הכל תלוי בנפח... אני גר במושב אצלנו יש אנשים שמגדלים אותם יחד עם גמבוזיות ודגי זהב בדולבים בחוץ נגד יתושים משריצים בכמויות ללא פילטר או האכלות מרובות אבל במקרה שלך את תצטרכי להאכיל הרבה כי יש הרבה גדולים שירחיקו את הקטנים ויאכלו את האוכל שלהם ולא יהיה הרבה מקום אז רוב הקטנים בהתחלה יאכלו ובגלל הנפח הקטן רמת האמוניה תהיה גבוהה ותצטרכי לעשות הרבה החלפות מיים...
מה שאני מציע דבר כזה אם תרצי לשמוע או לא אצלי היו יותר מחמישים שרצים חלקם הגדול לא שרדו באקווריום וכל שבוע פתחתי את הפילטר החיצוני לניקיון והוצאת השרצים שנתקעו והעברתם לגיגית מיים בחוץ כדי שישרדו והם שרדו..(היו איזה עשר) אצלי אין הרבה מקום באקווריום רק 130 ליטר ויש הרבה אוכלוסיה אז חלקם מתו חלקם נטרפו אבל נשארו אולי 15-25 שרצים ששוחים היום להנאתם בתוך האקווריום...
ההצעה שלי: תשאירי אותם שם תוסיפי צמחיה טבעית כמו קרנן טבול שיצוף על המיים ולא לקשור לרצפה כי לגופים השרצים יש נטייה להיות על קו המיים העליון ושם יהיו חשופים ומה שישארו זה מה שצריך להישאר(דילול טבעי) אלא אם כן את רוצה לחלק לאנשים אז תעשי פיילה עם מיים קטנה עם מיים מהאקווריום צמחים חיים ופילטר מעלית אוויר עם ספוג וברגע שהיא משריצה פשוט לתפוס כמה שיותר ולהניחם שם הרוב ישרדו אך ככל שהם יגדלו תצטרכי לחלק שלא ימותו "מצפיפות" שמובילה לעליית הרעלים ברמה גבוהה במיים... בהצלחה...
EM1 לא מחובר   הגב עם ציטוט