צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 29/06/2019, 13:41   #17
Yalon14

הודו לך על 47 הודעות 61 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: נרגש להציג את ה45L הייטק שלי, תמונות ושאלות

עידכון :

כמו שאתם רואים הרבה מים עברו באקווריום מאז העדכון האחרון, עברתי מאצות ירוקות לאצת זקן שכרגע מתנהגת יפה אחרי כמה טיפולים, עדיין האקווריום לא באיזון אז אני לא מתרגש מזה, לאט לאט נגיע לשם
יש צמחים שמשגשגים ויש צמחים שלא, הווליסינריה נראית אותו דבר כבר חודשיים בערך חוץ מעלה שגודל פה ושם ועלה שנושר פה ושם. ההיגרופיליה פינטיפידה הראתה סימני חיים קלים ואז דעכה עד היעלמות מוחלטת. אפונוגטון לא שרד, נשארה רק פקעת והעפתי את רוב הבוצפלנדרות ללאוטק, אין טעם שיצברו אצות כל עוד לא הגעתי לאיזון.
הוספתי את הרוטלה מקדימה לתת פייט לאצות והיא גודלת מאוד מהר.
אחרי שגיליתי שיש לי מים מותפלים מהברז התחלתי להוסיף חצי כפית של אקוויליבריום כל החלפת מים.
בקרוב אעבור לריאקטור שבניתי ע"פ המלצתכם.
התאורה מרגישה לי מאוד חד גונית, אני מדשן המון והco2 נראה יציב ועדיין צמחי גבעול לא נראים כמו שהייתי רוצה שיראו, אוסיף קצת אדום לצ'יהירוס או שפשוט אחליף לrgb - האיי פלוס זה פשוט בלוף, אפשר לגדל איתו מעט סוגי צמחים והמון סוגי אצות.
אני מדשן יום כן יום לא 6ppm ניטראט 0.3ppm פוספט וכמות אשלגן לא ידועה (5 מ"ל כל יומיים)
הורדתי כמויות של ברזל כי היה לי הרבה (באיזור ה0.7) אז כרגע מדשן רק עם מולטיפלורין למיקרוס
עדיין אני לא מצליח להבין איפה אני טועה, חלק מהצמחים גדלים מאוד יפה וחלק פשוט לא, הגלוסוסטיגמה שהייתה נעלמה לגמרי גם כן.

נערך לאחרונה על ידי Yalon14, Saturday 29/06/2019 בשעה 13:44.
Yalon14 לא מחובר   הגב עם ציטוט