צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 04/11/2018, 23:44   #2
ofir8elbaz

הודו לך על 3 הודעות 3 פעמים
סוג אקווריום: דרום אמריקה 600 ל'
וותק בתחום: משנת 2013
ברירת מחדל תגובה להודעה: אקווריום לחדר של הילדה

היי,
בגלל שמדובר בחדר שישנים בו, לפי דעתי צריך לשאוף לאקווריום שקט ככל האפשר. דבר ראשון לוותר על משאבת אוויר ופילטר ספוג. לגבי הפילטר העליון של האקווריום, אם לא מרעיש יכול להתאים, או משאבה פנימית של 200 ליטר/שעה תספיק, לפי דעתי משאבה כזו תהיי הכי שקטה, בכל מקרה להקפיד שיהיה בפילטר סינון מכני וביולוגי ז"א גם ספוג וגם מדיה.
תאורה, כל תאורה שתיתן הספק שווה ערך לכ25 וואט, יש כל מיני אפשרויות.
אני הייתי מתחיל עם גזע נחמד במרכז האקווריום עם כמה צמחי אנוביה עליו מהסוגים הקטנים, ואיזה סוג של מוס, ואז אין צורך להשקיע במצע ובדישון, פשוט לשים קוורץ. וגם התחזוקה של צמחים כאלו נמוכה כי הם גודלים מאוד לאט, אם אתה מעוניין במראה יותר ירוק אז אפשר לשתול בחלקו האחורי של האקווריום צמחי וולינסיריה, יתנו מראה "ג'ונג'ל" אבל קח בחשבון שברגע שהם תופסים הם גודלים מאוד מהר וצריכים הרבה תחזוקה, אך גם הם יסתפקו בקוורץ ללא דישון.
אתה צריך גוף חימום של 25W הוא זול ואני ממליץ לך לרכוש, יגדיל לך את אפשרויות האיכלוס.
לגבי אוכלוסיה, אפשרות זולה זה משריצים, מולי פלטי וכדומה, דגים זולים וחזקים. אפשר גם טטרות קטנות, ואפשר גם לשלב שרימפסים. בכל מקרה רק דגים קטנים, אל תתפתה להכניס דגים כמו גורמים או סקלרים, המיכל קטן מידי עבורם.

בהצלחה.
ofir8elbaz לא מחובר   הגב עם ציטוט