צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 26/02/2019, 09:58   #17
geyora

הסמל האישי שלgeyora

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
סוג אקווריום: ציקלידים מלאווים 565 ליטר פנימי
וותק בתחום: 7 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מחפש מידע על ציוד איכותי לאקווריום - דגמים ומוצרים

אלי בוקר טוב ותודה על התשובה והעצה המפורטת.
לגבי הציוד ביקשתי עצות ועצתך מנומקת ומפורטת ועכשיו אבחן את ההמשך. החדווה קיימת והפשטות קיימת והעובדה מבחינתי החשובה ביותר זה שאני משקיע זמן בתכנון וביישום צעד צעד. לא סברתי שאצטרך גופי חימום גדולים יותר משלוש מאות וואט, שניים כמובן. מה שכן אני רוצה זה פילטרים טובים - שניים, כי ישנה משמעות לאיכות והכסף זמין. בעבר השתמשתי ועדיין משתמש באטמן אף 4. פילטר מעולה אבל כמו בכל דבר יש פולקסוואגן ויש רןלס רויס. והחלטתי שאני רוצה רולס. לגבי התאורה היא קיימת רק צריך לסדר ויש לי כמה רעיונות. לגבי בקר לתאורה זה לא בשמים כי זה משהו שיש לי נגישות וכבר קיבלתי תשובות.
עכשיו אגש לנושא החשוב ביותר שלשמו אני עושה הכל - האוכלוסיה באקווריןם.
למעשה זה הדבר הראשון שהתחלתי בו ורוב הדגים קיימים, רכשתי אותם בחודשיים האחרונים. חוץ מבודדים שאני מחכה להביא, יש לי בהמתנה בחדר הסמוך כעשרים דגים המחכים לבית החדש. הכיוון הוא מלאוי - היפלוכרומוסים ופיקוקים ומבונה אחת. מורי משוייש, פורטומלס פניסטרטוס פומבו, רד קאפ איטונגי, פיקוק בלו ניאון, פיקוק ממללה גיקובס בריד, פיקוק לואנדה רד טופ והמבונה היא ויליאמסי בלו ליפס. סך הכל יהיו באקווריום 25 דגים אולי 30. אינני רוצה עומס מעדיף פחות ואבחן את הנושא כאשר אתחיל לאכלס
לצורך הדוגמה אם אחוש ש - 25 הם יותר מידי אז אוריד מהכמות. העיצוב הנו סלעים משולב באמיתי ואקווה דקור חלקי (אחלה עיצוב יש לדקור אבל איני מעוניין לתפוש נפח גדול מידי לעיצוב). זהו
כל הכיוון ובגילי התחביב הוא העיקר. הקצתי סכום כסף שיאפשר לי לממש את האקווריום הזה ולשמחתי עד עכשיו השגתי מספר דברים בעלויות נמוכות אבל באיכות מעולה. ועל האיכות לא אתפשר. כל הדגים שציינתי הנם או מהטבע או דור ראשון F1. שוב תודה ידידי והמשך יום נעים.

נערך לאחרונה על ידי geyora, Tuesday 26/02/2019 בשעה 10:03.
geyora לא מחובר   הגב עם ציטוט