צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 01/06/2008, 08:46   #14
jini

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

כמה רעיונות מבית היוצר של JINI
1. את קירות הבריכה של הרוחב, הייתי ממשיך עד הקיר החיצוני, מה שהיה יוצר מין חלל ריק מאחורי הבריכה. הייתי ממלא באדמה ועושה ערוגה אחורית לבריכה עם צמחי גדה גבוהים וכמה צמחים שנשפכים לכיוון הבריכה, ככה תוכל לשבור את הצורה של הבריכה מהחלק האחורי וכשתעמוד מולה, היא לא תיראה כ'כ "מרובעת".באמצע ה"ערוגה" האחורית הייתי עושה מערום יפה של אבני דריכה דקות ,מה שייצור מין אבן שכבות, שבתוכה הייתי שותל את הפילטר גרביטציה והיציאה תיהיה באמצע המערום עם זרימה איטית לתוך הבריכה.עם הזמן הצמחיה מסביב תעלים חלקית את המערום והמפל יראה כמו נביעה טבעית.
2.בשני הפינות הרחוקות ,כלומר אם אתה עומד מול הבריכה ,הפינה הימנית והשמאלית הרחוקות, הייתי שם פסלי מים שמחוברות למשאבות קטנות (בניפרד מהמשאבה הראשית) שישפריצו מים בקשת למרכז הבריכה.הבריכה שלך כרגע, נראת כמו בריכת טבילה רומאית, אז תזרום עם זה עד הסוף ושים שני פסלי מים ממש כמו הרומאים.חובה לשים אותם בנפרד מהמשאבה הראשית עם מפסק ע'מ שתוכל לכבות אותם בכל שעה שתרצה, כך גם יכנס לך אויר למים , זה טוב לדגים.
3.אם אתה כבר בונה דק, אולי כדאי שתעשה מדרגות עץ בצידי הבריכה עד לגובה אפס עם השפה, יכול להראות נחמד, כך הבריכה תראה כאילו שקועה באדמה ולא עילית.
מקווה שלפחות אחד הרעיונות שלי מצא חן בענכם.
בהצלחה
JINI