צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 20/07/2013, 16:21   #11
Idan Shaked

הסמל האישי שלIdan Shaked

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: זוג שליירים 132 ליטר, 3שרימפסיות (48,96,66)
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמת שרימפסיה 96 ליטר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי חגי12 צפה בהודעה
יופי של השקעה
אבל אני קצת שואל שאלות וממליץ
למה אתה מוסיף אבן לבה ?
החוצץ עם לא מודבק השרימפסים עוברים (מניסיון)
כתבת פילטר חיצוני לא מבין למה הבקבוק
מציע לך לעשות עוד פתח לפילטר התת קרקעי מהצד השני
תודה חגי,
-אבן לבה גרוסה רכשתי והוספתי בעקבות המלצה של ספידי, מאחר ולמצע (אמזוניה) יש נטייה להישבר עם הזמן כאשר מחברים לפילטר התת קרקעי ראש כח או פילטר חיצוני. לכן יש צורך בשכבה שתמנע ממנו להפוך לבוצה די מהר. ההמלצה הייתה להניח שכבה קטנה לפני הכנסת המצע העיקרי. הרעיון המקורי היה להשתמש באבנים יותר גדולות אבל זה מה שמצאתי. לא רציתי לקחת סיכון וקניתי מחנות שמתעסקת באבנים ולכן הלבה הגרוסה יחסית קטנה אך יחד עם זאת לא עוברת את הפתחים של הפילטר התת קרקעי אני מקווה שתעשה את העבודה.

-בעניין החוצץ אין לי אלא ללמוד מהנסיון שלך, אני לא מוטרד ממעבר של שרימפסונים קטנים, אלא יותר משרימפסים גדולים. לפי הנראה אין סיכוי שגדולים יעברו. כמו שאמרתי אני לוקח בחשבון מהנסיון שלך ואולי כן יעברו. אבל נצטרך להתמודד עם זה כבר תוך כדי תנועה. מקסימום נעלה איזה מישהו על אפוד וקדימה לש.ג.

-הבקבוק, כי אני אוהב את הרעיון ואני ממש רוצה לנסות. מתוכננת מדיה איכותית בפילטר החיצוני, ואני עוד אעלה תמונות של הסידור הפנימי של הפילטר. אני מחכה לעוד כמה ספוגים וכו'
ברור לי שזה יכול להיות מיותר. אבל זה יהיה ממש כיף אם זה יעבוד. וחוץ מזה היו לי כמה לילות הזויים בחודש האחרון של שוטטות ב YOUTUBE והפכתי למעריץ מספר אחת של פונדגורו..

-יש פתח גם לפילטר מהצד השני. אעלה תמונות בערב. מעלית אחת מיועדת לפילטר החיצוני ומעלית שנייה מיועדת למשאבת אויר והבקבוק.

בעעעעעע מקווה שעניתי על הכל.
ואני גם לוקח בחשבון שלא הכל נכון וכו'
אין סוף לרעיונות... אכלתי את הנשמה אם להכניס או לא את הפילטר התת קרקעי.
אני הורג אותו (את הפילטר) אם הוא לא יהיה יעיל