צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 02/09/2019, 14:56   #1
XDspy

הודו פעם אחת בהודעה אחת
ברירת מחדל עזרה בטיפול במחלת הקסמיטה בעזרת כדורים

שלום לאחר ירידת האינטרנט לתמותה מרובה של דגים 20 קרדינלים 2 קשתות ודיסקוס כל תופעות הלוואי מצביעות על מחלת הקסמיטה כרגע יש לי עוד דיסקוס גוסס באקווריום נפרד שהוא העלתי את הטמפרטורה ל 30 ואני מטפל בוא לפי ידע אפסי במחלה לפי הוראות של מאמרים באינטרנט ביתי שמח אם מישהו היה שולח לי מאמר טוב או מסביר איך לטפל הדיסקוס ואיך לטפל באקווריום הכללי על מנת להמית משם את הטפיל.
השיטה שכרגע אני מטפל בה הדיסקוס היא שיטה שקראתי שעוסקת במצבים קיצוניים של המחלה כאשר הדג כבר גוסס.
מינון 250 מיליגרם לכל 20 ליטר ונתינת תרופה כל 8 שעות אבל לפניי נתינת התרופה להצעה החלפת מים של 20% על מנת להוציא שאריות של התרופה הסיבה לנתינת תרופה כל 8 שעות מחדש היא שלפי המאמר שקראתי הוא אומר שלאחר 8 שעות התרופה עובדת רק חצי ולכן רצוי להחליף את המים להוציא מה שנשאר לפחות לנסות ולשים מחדש ולבצע את זה 3 ימים.
הטיפול הרגיל שמצאתי שהוא לא למצב כריתי זה 250 מיליגרם תרופה לכל 20 ליטר לתת יום כן יום לא במשך 8 ימים וביום שלא שמים את התרופה להצעה החלפה של 25% מים.
אז בבקשה אם מישהו יכול לעזור לי להבין את הדרך הכי אפקטיבית להיפתר מהתפיל הזה וגם אם מישהו יכול לתת לי עצות איך לנסות לתפל בדיסקוס שנמצא כרגע בבידוד והאם אני בכלל מטפל בוא נכון בבקשה חייב עזרה ממש חשובים לי חיי הדג.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
XDspy לא מחובר   הגב עם ציטוט