צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Thursday 11/04/2019, 13:04   #14
Yalon14

הודו לך על 47 הודעות 61 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: נרגש להציג את ה45L הייטק שלי, תמונות ושאלות

האצות היו כאן עוד לפני הפדח, כנראה מתאורה חזקה מידי ללא פדח. זה נראה כאילו יש המון לפי התמונה אבל זה פחות נורא. חייב את הברז החשמלי כבר כדי להתחיל מנקודה מסוימת שלא משתנה ומשם לפתור את הבעיות האלו כנראה.. האם 100 לומנס לליטר מספיקים או שיש טעם לנסות יותר מזה? האקווריום נמוך יחסית..

Gh וkh אני בודק עם jbl וניטראט ניטריט אמוניה וחומציות אני בודק עם הערכה החביבה של api למים מתוקים. כל הבדיקות נוזליות.

מעיין להמלצתך העפתי את הראש כוח והכנסתי את הפילטר לתוך המים ללא תזוזה של פני המים ועכשיו הבועות משתחררות לזרם של הפילטר בלבד (ללא כניסה לספוג כמובן). המדיד עכשיו נהיה ירוק צ'יק צ'ק. בועה ל2 שניות נראה כמו הכמות הרצויה, עדיין לא השארתי את המים ללא תנועה למשך לילה שלם, באחד הלילות שאוכל באמת לעקוב אחרי הדגים אראה אם יש צורך במשאבת אויר, אני לא רוצה להשאיר את הדגים "על עיוור".

אז השיעורי בית שלי כרגע הם לחשב כמה מכל דבר אני צריך להוסיף כדי להגיע לכמות הנדרשת לפני כל דבר אחר שאני מכניס למים ולא לעשות מזה סלט כימיקלים.. תודה לכם על העזרה ועל הקוים המנחים.
אשכרה אסור שתהיה חולייה חלשה במערכת ומכאן אני עוד יותר מבין את החשיבות של אוטומציה

כל ביקורת חיובית ושלילית היא מבורכת אני שמח לכל מידע שינתן לי, יום טוב ותודה

נערך לאחרונה על ידי Yalon14, Thursday 11/04/2019 בשעה 13:06. סיבה: חלוקה לפסקאות
Yalon14 לא מחובר   הגב עם ציטוט