צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 26/08/2003, 14:53   #8
nirfun

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

ידעתי שזה משם!!!!! הם מאוד מאוד יקרים ברוב הדברים..... גם אני קניתי את הפילטר שלי משם.... לא צריך את הטלפון שלהם- יש לי אותו.... יש שם מוכר שנראה קצת כמו עבריין ויש לו סגנון דיבור מוזר, תתרחק ממנו.... הוא לא מבין כלום וסתם ידחוף לך דברים, אני בכלל לא ממליץ שתקנה משם הרבה..... אם כבר אז תבקש מוכר בשם אחיקם.... הוא ממש מבין....
רשימת חנויות בב"ש:
1. מחסן החיות - נמצא בעיר ליד טוסט & רוק- מחירים ממש זולים..... המוכר שם מבין ושמו פנחס או פנקס....
2. "אקווריום" - נמצא בקניון אביה, אומרים שהמחירים של האוכל שם זולים.... יש לו שם 8 ניאונים ב-20 או לפחות היה.....
3. כלבו לחיות- תתרחק מהחנות הזו, מבחר קטן של דגים בקיצור לא ממלץ לקנות משם אלא אם כן יש משהו שאתה ממש צריך משם.... נמצא קרוב למחסן החיות....
4. מלך החיות- נמצא בעיר... יש לו שם לפעמים דברים מיוחדים אך עדיין לא התרשמתי מידיעותיו של המוכר.... אני חושב שהמחירים סבירים אך לא בטוח....
5. קניון לחיות- חנות די גדולה, עם הרבה מוכרים, הרבה מגוון של ציוד והכל.... יש לה רושם של חנות מקצועית אך היא מאוד יקרה וחלק מהמוכרים לא מבינים כלום.... משום מה 2 חנויות שלא בב"ש שמעו על קניון לחיות והמליצו לי לא לקנות שם, יותר נכון רמזו לי.....
6. "החי והצומח"- חנות נחמדה אך לא גדולה, נמצאת בשכונה ה' ליד הגשר, יש שם דברים מפתיעים כאלה שמחפשים אבל לא התרשמתי מספיק....
זה הכל אני חושב.... אולי שכחתי מישהו.... אם אתה מכיר חנות נוספת שאיננה ברשימה תודיע לי....
דרך אגב יש חנות במושב סגולה שזה בערך 40 דקות נסיעה מב"ש, זה ליד קרית גת, יש להם שם מעבדה, ייעוץ מקצועי חינם בטלפון, המוכר מבין מאוד, הדגים נראים מצויין, שווה ללכת לשם....
nirfun לא מחובר   הגב עם ציטוט