צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 12/05/2018, 23:01   #22
VICTORB

הודו לך על 4 הודעות 4 פעמים
וותק בתחום: מ 2004 מגדל ציקלידים מלאווים
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמת אקווריום הצמחים שלי LOW TECH

גלובלי, תודה רבה !! אשנה את גובה האקווריום ל 50 ס"מ, אז סה"כ הגובה יהיה 60 ס"מ יחד עם הכתר. GOOD POINT הוספתי לרשימה לבקש חלוקה של המכסה.
לא מתכוון לבנות דברים לבד הכל יהיה קנוי בארץ וגם לא מזמין מ E-BAY.
1)האם עבור המכסה שנפתח עושים היום מסילות על מנת להעמיד אותו לצורך טיפול באקווריום (זה מה שהיה לי באקווריום הישן) או שיש פטנט אחר?
2) לגבי T5 מובן לי מה צריך לבקש מקסימום אשים בצדדים סלעים או גזעים ולא צמחיה. מתנצל לא בטוח שהבנתי, במידה ואלך על לדים (לא פסים) אני אמור לבקש תאורה שיתן תפוקה של 40 לומנס לליטר X 412 ל סהכ 16480 לומנס? על כמה מנורות מדובר ומה האורך? מגיע אם תקע בודד לכל מערכת התאורה?
3) עוד ענין הבנתי שיש שעושים פתחים בצידי הכתר לצורך מאווררים, האם מאורר הכרחי? ואם כן האם הם מגיעים בגודל סטנדרטי אם צריך להחליף בעתיד. בחלק מהחנויות נאמר לי שמספיק לפתוח מכסה בימים חמים.
4) האם ניתן לבקש מבונה האקווריום להכניס שקעים לארונית או שמרכיבים לבד?
5) לגבי מצע גידול, משאבות ואתחול ואחכ כמובן דגים תכננתי לקרוא בפורום ולשאול לאחר קבלת האקווריום, אבל אם כבר העלתה את הנושא אין לי בעיה להשקיע ב דשן ומצע ממותג. לפי המלצות בפורום דשן ומצע שתילה מחברת FLUVAL נחשב למצוין. בחנויות נאמר לי שאצטרך להחליף מצע בין 1 ל 5 שנים? מעדיף מצע שלא אצטרך להחליף לטווח ארוך, המלצות כלשהם?
שבוע טוב
VICTORB לא מחובר   הגב עם ציטוט