צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 10/07/2019, 22:45   #7
אסימן

הודו לך על 4 הודעות 4 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מה קורה לתחביב?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי צביקה צפה בהודעה
א- מעבר לפלטפורמות אחרות
ב-ירידה בכמות היבואנים המסחריים בגלל ירידת הכדאיות הכלכלית
ג-כניסה לענף של סוגי חובבים : חסרי ידע ,חסרי סבלנות ,תאבי בצע[סוחרים זעירים],[בעלי תכונות\מאפיינים אחד או יותר]

חבל אך זו המציאות
צביקה תרשה לי להמשיך אותך קצת:
ד- לאנשים היום אין סבלנות, זה דור האצבע. רוצים מיד ועכשיו . ותחום הדגים צריך סבלנות!!!
ה- תמיד יש חובבנים חדשים בכל תחום, הבעיה שבדגים הרבה ניכוו בגלל סוחרים ( חדשים וגם ישנים שאיני רוצה לנקוט בשמם) שהיו להוטים למכור מוצר ירוד/מוצר שלא מתאים לקונה ולכן החובבן המתחיל התייאש מהר מאוד והלך לחפש חיית מחמד אחרת.
ו- שזה משלים קצת את א', יש הרבה קבוצות של פייסבוק ושל וואטסאפ, לכאורה היום , פורום אינטרנטי משדר "פחות קידמה" מה שלדעתי לא נכון בעליל. והאתר אקווה זה אחד האתרים הרציניים המרכזיים בארץ. עם שיא של מידע וניתוב לסוגי הדגים למינהם וסוחריהם וכו' וכו' .
ואני יכול להגיד לך מניסיון שכל קבוצות הפייסבוק והוואטסאפ לא מגיעים ל20% מהרמה של האתר אקווה, ולא בגלל שיש לי פה מניות , אלא כי אני בנאדם מאוד פדנט, וכשאני רואה שאנשים מדברים שטויות בפייסבוק ואם אתה מגיב להם הם תוקפים גם אותך אז אין ברירה אלא לשתוק ולראות איך הדגים של השכן מתים ורק לאחר מכן הוא פונה בפרטי ומבקש סליחה במקרה הטוב....
אנ ממליץ לפתוח אולי קבוצת אקווה בפייסבוק עם מנהלים שיסדירו את כל מה שקשור לטיפול בדגים ויכווינו תמיד לאתר של אקווה, ככה יהיה ניתן באמת להרים את האתר מחדש ולהציל את כל אלו שטרם נפלו ברשת על ידי "חוכמולוגים למינהם".