צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 05/04/2020, 02:11   #466
Yalon14

הודו לך על 47 הודעות 61 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמת אקווריום צמחייה "low cost" שאלות.

גלובלי דיברנו על זה כבר, איך אתה גורם לי לשבור תראש עכשיו ולנסות לכתוב משהו קריא.
בגדול סקימר שובר את פני המים מה שגם מעלים את השכבה השומנית המעצבנת גם שואב שאריות של גזם שצפות וגם מחמצן את המים ודואג שהדגים לא יחנקו ובמקביל מנדף פדח.
אצלי בשני אקווריומים זה עובד מעולה, אני "מבזבז" יותר פדח כי הסקימר מעיף לי חלק ממנו אבל הוא גם שומר עליו באותה רמה.
בכל סקימר מסחרי אפשר להתאים את עוצמת השאיבה גם ככה שבעצם זה נותן לך את האופציה לשלוט על כמה זרם אתה רוצה שיהיה בפני המים, זה נותן לך עוד כלי לשליטה בכמה פדח יהיה לך באקווריום.
צריך סוג של לסנכרן בין כמה אתה מוסיף לכמה פתוח יהיה הזרם של הסקימר, ככה הפדח עולה מהר ואז נשאר יציב איפה שהסקימר אומר לו די. לי זה מאוד נוח.
אני מזרים המון פדח, 2 בועות לשנייה~ מסתדר לי פיקס בשני אקווריומים אחרי המון המון ניסויים, כל הצמחים עושים פירלינג כל יום בטירוף והאקווריום נראה קצת אחרת מיום ליום, תאורה חזקה/תאורה בינונית לא משנה לי.
יש צמחים יותר סלחניים ויש כאלו שפחות, קובה לצורך העניין חתכת חזיר co2, רוטלות יכולות עם ויכולות בלי אבל אם תפגיז אותן באור ופדח הן יחזירו אהבה כפליים, אחלה אינדיקטור לטעמי..

שוסטר אחרי הקורונה

טלדג העולם השתנה, לאנשים אין סבלנות לפורומים וכמות המידע שיש באינטרנט היא היסטרית, אין שאלה שלא נשאלה ותריץ חיפוש קצר פה בפורום ותקבל אנציקלופדיה שלמה של מידע, בגלל זה אני מאמין גם שיש הרבה צופים מהצד כמו שאני צופה מהצד בהרבה אתרים/פורומים בחול.

כל מפגש אני בפנים זום נשמע מגניב אני מוכן לעשות סיור חח, אם מישהו פותח קבוצת וואטסאפ שיוסיף גם אותי.. נמאס לי מקבוצות של בעלי עסקים.
אני גם אפתח עץ נוסף השבוע על הפלודריום שעשיתי לאחרונה.

נערך לאחרונה על ידי Yalon14, Sunday 05/04/2020 בשעה 02:13.
Yalon14 לא מחובר   הגב עם ציטוט