צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 17/12/2019, 19:42   #39
Yalon14

הודו לך על 47 הודעות 61 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: נרגש להציג את ה45L הייטק שלי, תמונות ושאלות

עידכון קל למתעניינים :

הכל הולך ומשתפר, הייתה חסרה לי תאורה מאחורה אז העפתי את הרקע השחור כדי שהצמחים יקבלו עוד אור מהקיר הלבן.
התאורה חזקה והפדח בשמיים אז הצמחים צורכים המון אני מדשן 4ppm no3 ביום ומסיים עם אולי 3-4 בסוף השבוע.
פוספאט גם, 0.6 ליום משאיר אותי עם כמעט כלום בסוף השבוע, אשלגן לא בודק אבל מדשן 3ppm ביום.
הדישון מבוצע ע"י מדשנת אוטומטית של aqua medic.
מאקווה סקייפ האקווריום הזה הפך למעבדת מחקר קטנה שלא מפסיקה ללמד אותי דברים חדשים וכל יום נראית אחרת.
בגובה 30 ס"מ לא אידיאלי להחזיק צמחי גבעול גבוהים וזה דורש תחזוקה שוטפת, מהר מאוד הרוטלות עושות צל על הצמחים הנמוכים והארומטיקה בכלל תופסת המון מקום, מתישהו אעביר אותן הלאה, הפרידה קשה.

הזוכים המאושרים להיות ליד הדיפיוזר.
החלק הזה הוא קצת טריקי, אם הזרם חזק מידי אצה שחורה מופיעה על הצמחים שליד הדיפיוזר ואם הזרם חלש מידי הבועות של הco2 לא "נשברות" כמו שצריך ושוחות להן בכל עבר האקווריום כמו שאנחנו רוצים שיקרה. הצמחים מטורפים על בועות הפדח שעפות דרכם.
שמתי את יציאת הפילטר בפינה הרחוקה מהדיפיוזר כדי שהבועות יעופו דרך 2 הפאות של האקווריום.

בוצפלנדרה מוצלת חלקית.

בוצפלנדרה (קטרינה משהו?) וקריפטוקורין נורי.

אצות חוטיות אחרי המתקפה האחרונה, פיסידנס זה מגנט לאצות חוטיות אצלי, בכללי מוסים, אבל הפיסידנס מאוד רגיש משום מה, אולי התאורה חזקה להם קצת?

אנוביה פינטו, צמח יפיפה, עושה רושם שאוהב אור יותר מהאנוביות האחרות, כשהאור חזק הוא נהיה יותר ויותר לבן, עדיין לא ניסיתי לקחת אותו לקצת למרות שהמיקום הנוכחי שלו מאוד מואר גם ככה.

המחלקה לשיקום בוצפולנדרות, לקחתי מאקווריום של חבר שאריות.

לימנופיליה בלם

מבט צד.

אגניב תמונה גם של הפרויקט החדש שלי אחרי חודש וחצי עבודה, כשיגיע זמנו אולי יקבל אשכול משלו, יש לי עוד קצת עבודת שורשים וfine tuning של החלק הקדמי.
אני רוצה לנסות את מזלי בAGA 2020, אף פעם אין שם ישראלים ואין ראוי מהג'אוול הישן והטוב שלי, קצת שרוט אבל נכנס בדיוק בקטגוריה הכיפית של העד 60 ליטר.

Yalon14 לא מחובר   הגב עם ציטוט