צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 14/12/2012, 00:00   #21
אפי

הסמל האישי שלאפי

הודו לך על 84 הודעות 132 פעמים
סוג אקווריום: 1000 ליטר +- מלאווי / מ.אמריקאי
וותק בתחום: כל הזמן
ברירת מחדל תגובה להודעה: חוזר לתחביב! + התייעצות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי גוזי צפה בהודעה
שמואל, ברוך השב
בנוגע למיכל עצמו:
יש לך אפשרות לשחק קצת עם האורך, או הרוחב? כי במידות שאתה נתת מתקבל אקווריום של 430 ליטר, לא גדול במיוחד בהתחשב באוכלוסיה שאתה רוצה לגדל. רוב הציקלידים שציינת ומרכז אמריקאים יפים אחרים כגון ויאג'ות ירגישו הרבה יותר טוב במיכלים קצת יותר גדולים, סביב ה 600 ליטר, פשוט חבל, אם אתה כבר בונה אקווריום חדש, אתה יכול בתוספת של נגיד 10 ס"מ ברוחב ו25 ס"מ באורך לקבל מיכל הרבה יותר מתאים שבו תוכל לגדל יותר דגים מהאוכלוסיה שאתה מחפש, תהיה הרבה פחות מוגבל.
אני קניתי את המיכל הנוכחי שלי לפני שנתיים (400 ליטר) ואני כבר מצטער ומתכנן לשדרג אותו לכיוון ה 600 כי לאוכלוסיה שיש לי זה די צפוף...
בנוגע לאוכלוסיה - אני מציע לך להתעניין בויאג'ות - הולך טוב עם האוכלוסיה שאתה רוצה.
בנוגע לעיצוב- גם אני אוהב עיצוב טבעי , אני משתמש בקוורץ טבעי גרוס ל בערך 1 מ"מ (אני חושב שהדגים מרגישים יותר בנוח עם חצץ גרוס דק מאשר עם אבנים גדולות שקשה להם לחפור בהן), מעט סלעי גרניט ובעיקר גזעים ושורשים, אתה יכול לראות פה באתר את המיכל שלי, העלתי כמה סרטונים לאחרונה.
גם אני לא אוהב מים צהובים, שים דגש על פילטרציה חזקה וטובה, האוכלוסיה שאתה רוצה לגדל אוכלת הרבה ומלכלכת הרבה...
יש לי חדשות בשבילך... גם 600 ליטר זה קטן