צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 07/10/2018, 09:23   #32
.Tom k

הסמל האישי של.Tom k

הודו לך על 38 הודעות 48 פעמים
סוג אקווריום: טנגניקה
ברירת מחדל תגובה להודעה: עזרה במחלות באקווריום

.[quote=bliss30;825178709]אני מציע שתקרא שוב את הפוסט שלי בשנית. הכוונה הייתה שלסלט כזה בוטיה די מתאים בעיני (ציני כמובן).
להגיד למשהו שהוא אינו מבין הוא לא בהכרח אמרה לא מכבדת כמו שהמילה ?שטויות? אינה פוגענית אם נאמרה במקום, מה שהופך את השיחה ללא מכובד הוא דווקא הגישה של הצד שלא מבין ושלא מקבל את הנאמר.
שוב גם בעניין המדיה וכל השאר, גם פה לא הבנת את הרשום ובכל זאת לידיעתך אם מנקים מדיה בצורה לא נכונה אפשר לפגוע בבקטריות ולפגוע בדגים.
בעניין האננטיופום, זה לא ?כך אחד עושה מה שיפה לו? או ?כמו שהוא מבין?. יש קווים מנחים בסיסיים לגידול טנגניקה כמו כל דג אחר אשאל היא רק אם מעדיפים להתייחס אליהם או לעשות מה שנראה יפה.

היי יונתן,
באופן כללי אתה צודק,
באמת לא הבנתי אותך כמעט בכלל לאורך העץ הזה,
האמת שגם עכשיו אני עדיין לא כל כך מבין..

לגבי הציניות שלך,
כמו שכבר ציינתי קודם, זכותך להתבטא איך שאתה רואה לנכון,
את דעתי על צורת הביטוי הזו כתבתי כבר קודם ולכן לא אתייחס לזה שוב ברשותך.

למען הסר ספק, אני מקבל את כל מה שאתה אומר כדעתך האישית, גם אם אני לא מסכים עם הכל.

לגבי עניין המדיות,
אתה צודק, גם בהן צריך לדעת לטפל, אין ספק.
אך אני עדיין לא מבין מה זה קשור לעץ הספציפי הזה ומה מתוך התיאור של פותח העץ או הסרטונים שהוא צירף גרם לך להסיק שיש בעיה עם המדיות/בקטריות?

ובכל זאת,
לא הצלחתי להבין למה לדעתך (הנחרצת יש לאמר) אננטיופוס חייב להיות מאוכלס לבד באקווריום או לחילופין למה לדעתך הוא לא מתאים בשילוב עם למפרולוגוסים , ציפריכרומיסים וסנפירי נוצה .
למרות שאצל לא מעט אנשים (ביניהם חווה קטנטנה ש"מבינה" דבר או שניים בטנגניקה) וגם לי באופן אישי זה עובד מצויין.

אם נעזוב את ה"שטויות" בצד,

על אילו קווים מנחים אתה מדבר בדיוק?
מי קבע אותם ומה הם?
אשמח להסבר בעניין, אני תמיד שמח ללמוד דברים חדשים.

אני מצרף סרטון נוסף להמחשה.
את הסרטון הקודם ראית אגב?
מה דעתך עליו?

.Tom k לא מחובר   הגב עם ציטוט