צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 27/01/2009, 12:52   #16
moti84
משתמש חסום

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
Wink תגובה להודעה: עיזרו לי למען הצב...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי רותם צפה בהודעה
בהחלט יש איסור לגדל את הצבגון אדום האוזן אלא אם אתה מחזיק בהיתר מיוחד.
שיהיה גם לך יום טוב.
לגבי החתולים, אין לנו על מה להתווכח (ברור לי שאתה טועה וחבל שממשיך בקו הזה) אין חתולים שזקוקים למזון בשרי על בסיס קבוע (אשמח אם תפנה אותי בעניין לחומר קריאה), בכל מקרה גדל את החתולים שלך איך שתרצה (ואגב, נתת המלצה גורפת והראל מבית החיות היה נוכח, שאל אותו).

לעניין הצב, אתה כנראה לא מבין אז חבל על הויכוח, עדין אני אשמח אם תצליח להפנות אותי לאותו איסור בחוק. ממש קל לכתוב כי קיים איסור מבלי לגבות זאת.במדינת חוק כל מה שאינו אסור בחוק - מותר!(אגב, רשות שמורות הטבע גם משמידה ומחסלת בעלי חיים, אל תהיה מהיר לשפוט).
חוצמזה, תאכיל את הילד שלך כמה שתרצה באורז הוא תמד יעדיף סוכריה -לא דובר על מה טוב אלא מה מעדיף הצב וההשאוה שלך לא במקום, מזון בשרי מזין ובריא לצב בכל גיל, לא מדובר בסוכריה.

בעניין דגי הזהב אני מבין כי לגישתך אם המוכר (או הסוחר) בחנות הורגים עבורך את בעל החיים זה בסדר (תולעי דם, עכברים, שירמפסים ועוד רבים) אבל לקחת את הדג חי זו התעללות (לטעמי מדובר במוסר כפול אבל על זה אין מה להתווכח).

ולסיום, ייתכן שהדרישה כי "תרד ממני" הייתה קצת מוגזמת, אך היא מגיעה מההערות המיותרות שלך שגם בד"כ לא מבוססות ולא נכונות. אם באמת אתה מחפש קצת כבוד, הגיע הזמן שתתנהג בהתאם ותשיב ותענה לגולשים כאן בצורה מכובדת (וכמובן עדיף גם נכונה), כל עוד שאתה לא מקפיד על דרך זו, אין לך מה לבוא בטענות אליי.

ואגב, האיום שלך על הרחקתי מהאתר (כן, כן הרמז הובן) מזיז לדגים שלי בקושי את השפם, אין כל כוונה להתחיל להתווכח עם כל חנן משועמם שמחפש חברים דרך אתר אקווה כי אין לו חיים, סה"כ רציתי לעזור לבחור עם הצב, לא טוב לך לא צריך.

שיהיה לך יום טוב ולדגיך חיים ארוכים...
moti84 לא מחובר   הגב עם ציטוט