צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 22/06/2020, 17:11   #13
dududag

הודו לך על 6 הודעות 8 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מעבר מלואו-טק להיי-טק סיפור דרך +ייעוץ

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אסף.ש צפה בהודעה
קודם כל הכבוד על ההשקעה.
באמת עמדת במילה שלך שאמרת שתעלה פוסט של המעבר להייטק.
למה לדשן מיקרו מסחרי זה יהיה מאוד יקר, מוכן למכור לך במחיר עלות 100 גרם של אבקת מיקרו csm+b אמור להספיק לאקווריום בגודל שלך לכ4 ומשהו שנים כי תצטרך לדשן בין 0.134 גרם ל0.166 גרם שלוש פעמים בשבוע שזה יוצא בין 1.6 ל2 גרם לחודש כך שיספיק במקרה המינימלי ל4 ומשהו שנים.(צריך לבדוק כמה עלה לי בסופו של דבר כי זה משלוח פלוס המוצר פלוס עמלה מסויימת שהייתה).
אל דאגה החישוב יהיה קל,
(זאת הדרך שלי)- עדיף להכין כמות של חודש כי אחרת זה יתקלקל, אז החישוב הוא כזה כמה צריך בשבוע אם חדשים 3 פעמים בשבוע כפול 4 כדי לדעת כמה צריך בחודש, ל70 ליטר הייתי מדשן 0.134 גרם שלוש פעמים בשבוע לכן 0.4 בשבוע כפול 4 שזה 1.6 גרם בחודש, המינימום של מיסוד הוא יחס אחד ל10 לכן על כל גרם של אבקה במינימום צריך לערבב מינימום 10 מל מי אוסמוזה, אני אישית מכפיל את את כמות המים כדי למנוע קילקול של התמיסה ולכן יחס של אחד ל20, אצלך כדי שיהיה נוח הייתי מדשן שלוש פעמים בשבוע 3 מל תמיסה שהכינו כך, 1.6 גרם עם 36 מל מי אוסמוזה. כך תקבל את המינון הנכון וזה יספיק לחודש. במשך לפי בדיחה הייתי מגדיל את המינון אם צריך.
מקווה שהחישוב נכון אם תרצורך אעזור לך לחשב.
היי אסף בשמחה , הבנתי שעדיין לא החלטת , ואני רוצה להתחיל בהקדם. וסחטיין על החישוב :-}
אהיה איתך בקשר בפרטי -
תודה

נערך לאחרונה על ידי dududag, Monday 22/06/2020 בשעה 17:53.
dududag לא מחובר   הגב עם ציטוט