צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 06/02/2019, 22:46   #440
ג'ורג'יו

הודו לך על 11 הודעות 13 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: הריון של פילה - לאוטק 350 ליטר | תאורת לדים יעודית לאק' צמחיה | U R B A

היי גלובלי (:
פעם ראשונה שלי ב"פילה" וזה באמת נראה כמו פרויקט מרהיב ומלהיב כאחד, קראתי את כל ה-16 עמודים ולא יכולתי שלא להתמוגג מהדרך בה אתה מתאר את המסע, וכן כולי מלא בקנאה חברית

מעניין אותי מהי הכוונה שלך באקווהסקיפינג אורבני, ואיך זה בא לידי ביטוי? שכן רוב התמונות מהעמודים הראשונים עד האמצע פגו - כך שמלבד המלל נאלצתי לדמיין את הויזואל.
אני קורא בין השורות שיש איזשהו אלמנט של תחימה, הצבת גבולות ביצרת אותו "ערוגות" בתוך במיכל.

בעיצוב אורבני יש דינמיקה, אינטרקציה בין הסביבה לבין הסובבים, שאכן קיימת במיכל, אך גם ישנו מרכיב של חזרתיות וסטנדרטיזציה, שלטעמי אינה בא לידי ביטוי במיכל - וחבל.
היה יכול להיות מעניין לראות את אותן "ערוגות" מוצבות באופן יותר סיסטמטי ויוצרת הארכה של המיכל, קצת כמו שדרות רוטשילד
חבל לי גם שיש כל כך הרבה "אקשן", צמחייה, בתחילת המיכל, ששוב מקטין את החלל, ויוצר לי תחושה מעט קלסטרופובית למרות שאני יודע שאינה קיימת. (אולי שווה לראות מה קורה שמזיזים אותם אחורה? כך גם תיהיה צפייה יותר רחבה במיכל, ויצרת רקע ש"בולע" את האור מהדופן האחורית, אך מאירה את הדופן הפרונטלית).
הייתי רוצה "לסדר" את הדברים, לנסות למצוא משוואה דינמית אך אחידה, מעניינת אך סטנדרטית, שכן אני חושב שזה יתרום רבות לחוויה ה"אורבנית".
גם הבמבוקים האלו, שכמה שמדהים לראות את הפקעת הקונוטציה הברורה מאליו שלהם, בעיניי מוזילים את המיכל.

כמובן כל מה שאני אומר היפוטטי וחסר ערך משמעותי.
ג'ורג'יו לא מחובר   הגב עם ציטוט
ג'ורג'יו, הודו לך על ההודעה: