צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 15/02/2017, 00:42   #86
crystallize

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: aquael glossy 80, aquatlantis 50
וותק בתחום: צעיר
ברירת מחדל תגובה להודעה: עץ הקמה, זקוק לתדרוך. מתעדכן!

הרגע הגדול הגיע, הכנסת האקווריום לחדר.
בדרך לחדר עצרתי במקלחת וממש קילחתי את האקווריום עם ספוג הפלא, נשארה אבנית בקטנה שלא הצלחתי להוריד.. לא עם ספוג הפלא ולא עם סקוץ לרחיצת תכלים (סקוץ? חדש מהנייליון) אבל בקטנה, ובעזרת שואב רפש חשמלי הוצאתי את שאריות החול שנשארו מהמצע הקודם שהיה
מיקמתי את האקווריום בחדר, השארתי רווח של בערך 20 סמ מהקיר, שיהיה לי מקום לעבוד אם אצטרך.
ניקיתי את הסלסלאות של הפילטר, שמתי הכל מחדש, התקשתי להכניס את הצינורות של הפילטר לאקווריום כי הם ממש קצרים.. מעניין מה עשה הבחור שמכר לי...בסופו של דבר עם מאמץ רב הצלחתי בסוף. שמתי את 2 גופי החימום באקווריום שיעברו חיטוי גם הם. וגם המגנט.
סידרתי את כל הדברים בארון (עוד לא שמתי הכל)
ראיתי כבל חשמל מונח על המערכת רמקולים של הטלוויזיה שלי.. נזכרתי שניתקתי אותו כי חיברתי את המקדחה שהעברתי את המדף והמראה למקום אחר.
טוב, לקחתי את הכבל חשמל וחיברתי לתקע. והמשכתי לסדר.. שסיימתי, ראיתי שאחד הגופי חימום דולקים באקווריום ריק ממים. מהר מאוד חיפשתי מאיפה לעזאזל הוא קיבל חשמל ואיך הוא עובד, ובסוף הבנתי שהכבל חשמל שהיה מונח על הבוקסה של הטלוויזיה היה של הגוף חימום.. בקיצור, לקחתי אותו מהר לכיור כמו טמבל.. ו..בום. התנפץ. לא יודע מה עבר לי בראש שרציתי לקרר זכוכית רותחת עם מים קרים. אין שכל אין דאגות. בקיצור הלך גוף חימום של עדן 100W ונשארתי עם כוויה רצינית ביד.
נשאר לי עוד אחת ספייר שהבחור הביא לי אבל זה 300W, גם של חברת עדן. אפשר להשתמש בו לאקווריום 125 ליטר? או שצריך לקנות חדש?
בקיצור הכל במקום ורק מחכה לאקונומיקה מתאימה.
באסה שדלת אחת של הארון לא נסגרת, כנראה התקלקל המנגנון סגירה בהובלה.
מצאתי עוד חלק בשקית עם כל הדברים שהמוכר הביא לי אבל אין לי מושג מה זה.. מישהו יודע?

נערך לאחרונה על ידי crystallize, Wednesday 15/02/2017 בשעה 04:13.
crystallize לא מחובר   הגב עם ציטוט