צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 07/05/2018, 21:37   #13
VICTORB

הודו לך על 4 הודעות 4 פעמים
וותק בתחום: מ 2004 מגדל ציקלידים מלאווים
ברירת מחדל תגובה להודעה:הקמת אקווריום צמחים LOW TECH

רב תודות לכולכם !!! עזרתם לי מאד (או לפחות אני מקווה)
אסף, אתה צודק לא צריך למהר, צחקתי כשקראתי את ההערה לגבי האישה, לפני 3 שבועות אמרתי לאשתי שיבוא יום והאקווריום ינזל ואז זרקה לי "אז תקנה חדש אבל יותר גדול "(כרגע עם רנה 300 ליטר כבר 14 שנים).
למחרת כבר קפצתי לחנות דגים, להתחיל להתענין, מאז כבר בקרתי ב 5 חנויות לשתיים מהם חזרתי שוב כמו כן בקרתי אצל 2 בוני אקווריומים לקבל הצעת מחיר ובטלפון קבלתי הצעה מ 2 בונים נוספים. לא מצטער על הזמן שהשקעתי עד כה מכל ביקור למדתי משהו חדש למרות שלקחתי הכל בערבון מוגבל. למדתי בעיקר שאני שנים עובד כמו חמור ברקון מים לתוך דליים שממוקמים על עגלה ורקון לאסלה כשאפשר להשתמש בצנור ארוך לתוך הגינה ( אנסה בקרוב).
ALON תודה רבה התאור של אקווריום LOW TECH שצרפת זה בדיוק מה שאני מחפש , שי אהבתי את האקוריום שלך הלוואי שאצליח להגיע למשהו שמתקרב לזה.
מעיין תודה על ההסבר לגבי סוגי האקווריומים, יעקב תודה על הטיפ לגבי סוג המצע.
בעזרתכם הגעתי להחלטה לוותר על ה JUWEL וללכת על DIY. ללא משאבות גלים.
ולשאלות:
globali ( 1 כל הכבוד איזה השקעה אדירה !! , לא נראה לי שאוכל להשקיע 4 שנים בתכנון אחזור לקרוא את השרשור. אני קבלתי הצעות ממונו, פנורמה, אקוה סנטר ואקוה דזיין אשמח אם תוכל לשתף אצל מי בנית את האקווריום וכמה זמן הוא אצלך?, כפי שציינת רוצה אקווריום אמין שיחזיק להרבה זמן כמו ה נוכחי. המלצות מחברים נוספים יתקבלו בברכה
כמו כן לא הבנתי מה החשיבות של גובה הכתר? זה לא פשוט מסגרת שעליו יושב המכסה? חשבתי ללכת על אקווריום עם מכסה לוקובונד ללא מכסי זכוכית שמקשים על הטיפול באקווריום.
2) מלבד חורים בארונית ופתח למאכיל אוטומטי במכסה אתם ממליצים שאבקש עוד הכנות באקווריום?
3) תוספת לזכוכית אקסטרא קליר מקדימה זה כמה מאות שקלים, האם הזכוכית יותר פגיע מבחינת שריטות?
4) תוספת לזכוכית 12 ממ נע בין 850 ל 1200 שקל, האם כדאי להשקיע בזה? או להסתפק ב10ממ ( כפי שציינתי רוצה אקווריום אמין מבחינת חוזק ונזילות)
5)אני עדיין לא סגור סופי שאלך על אקווריום צמחיה ( קצת חושש אמשיך לקרוא). במידה ואתחיל באקווריום צמחיה האם המצע שמתאים לגידול צמחים והתאורה לדוגמא 4 נורות של 54W יתאימו גם לאקווריום ללא צמחיה (קיבוצי) בשלב מאוחר יותר? או שאצטרך להוריד תאורה ולהחליף מצע?
בתודה מראש
לבקשת globali שיניתי את הכותרת
VICTORB לא מחובר   הגב עם ציטוט