צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 26/06/2018, 08:58   #4
אדי ק.

הסמל האישי שלאדי ק.

הודו לך על 57 הודעות 74 פעמים
סוג אקווריום: ריף
וותק בתחום: 20 דק' בערך
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמת מרינה 432 ליטר

1. אם יש לך אופציה חיצוני - בחוץ , אם אין פנימי באמצע והייתי מוודא שהחזרה היא מאותה תיבת אוברפלואו עם פיצול לימין ולשמאל להפצת מים חוזרים שווה בין שני הצדדים .

2. לא אין שום תועלת משמעותית לביו בולס \ קרמיקה במים מלוחים , אם המסלעה שלך גדולה מספיק זה מספיק מבחינת בית בקטריות במקום תא נוסף זה הייתי עושה תא אגירת מים לפיצוי אידוי

3. אני חושב שכדאי יותר גרביים - כי ככה זה מכריח אותך לעשות תחזוקה , אתה יודע בדיוק מתי הגרב סתומה וצריך להחליף וככה הסאמפ נשאר נקי , אני עובד כבר 5 שנים עם גרביים ולא מדובר בתחזוקה קשה או יקרה

קונים 10-14 זוגות גרביים מאליאקספרס יעלו בסביבות 100-150 שקל ואתה מסודר להרבה מאוד זמן , כשהם מתלכלכות (אחרי שצברת מספיק זוגות), תהפוך את הגרב, תכניס למכונת כביסה בלי אבקת כביסה עם 90 מעלות והגרב חדשה לגמרי.

4. הפורק פחות מוכח מלמשל באבל מאגוס Curve 9 שהייתי הולך עליו יותר מהH&S, ואם אתה רוצה להשקיע יותר זה Deltec \ ריף אוקטופוס וכו'

מאוד ממליץ לך לעצור ולהוריד את הגובה של האקווריום ל60 ס"מ כמו שציין רפאל - התחזוקה תהייה לא פשוטה כשצריך להוציא, להחזיר , לשנות מסלעה , לתפוס דג וכו'.

בהצלחה