צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 09/07/2013, 14:39   #39
yonatan magami

הסמל האישי שלyonatan magami

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: אקווריום 2 מטר -סביבת מנגרובים
וותק בתחום: 6 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אקווריום 2 מטר -mangrove habitat -תמונות חדשות ועידכונים(2013\07\07)

טוב אז יש הרבה לעדכן בנוגע לפרויקט ,

יש הזמנה בדרך לישראל של המין PSEUDOSESARMA BOCOURTI שזה סוג של סרטן מנגרובים שמגיע מסינגפור ,

נראה ככה :

אין לי הרבה מידע עליו אבל מהמחקר שעשיתי עליו זה סרטן מנגרובים קטן יחסית 3-5 ס"מ שחי בדרם מזרח ומערב אסיה ,חי גם במים מתוקים וגם במליחים ככה שיתאים לאקווריום שלי .אוכל חי או קפוא ולא תוקפני לדגים האחרים השוכנים באקווריום ,כמו רוב סרטני המנגרובים בונה מאורות .

יכול להיות שיהיה גם ריבוי מכיוון שראיתי באינטרנט תמונות של נקבות בשבי מחזיקות ביצים ,כנראה שהם כן מזדווגים בשבי אבל יכול להיות שיותר קשה לשמור על הוולדות בחיים ..

המינימום של ההזמנה היה 20 אבל הצלחתי להזמין 15 ,יש לי כבר מישהו שאני מוכר לו 7 מהם ככה שאני אשאר עם 8 לאקווריום שלי שזה גם די גבולי ,יכול להיות שאני אשים 2 באקווריום צמחייה אבל זה רק במקרה ויהיה אירועי אגרסיביות .

המין השני שהזמנתי זה סוג של דגי קריסטל-parambassis lala , גם מסינגפור ,בהתחלה לא חשבתי בכלל שאזמין אותם באופן פרטי אבל אחרי בירורים רבים עם חנויות שונות גיליתי שלאחר שהחוק אוסר לסחור בפריטים צבועים ,הדג נהיה חסר חשיבות ואין לא ביקוש בכלל בחנויות ככה שלא מביאים אותו הרבה .

המינימום היה 18 ,אני אשים 8 מהם באקווריום צמחייה שלי ואשאר עם להקה של 10 באקווריום מנגרובים .

נראים ככה :

בגלל שאני מוסיף עוד בעלי חיים לאקווריום ,אני אוסיף עוד פילטר ספוג ליתר ביטחון .

והכל הודות לאסף חנונה שמבצע את המשלוח הזה בשבילי ,בלעדיו כל זה פשוט לא היה יכול לקרות

ועוד משהו אני מתאמץ ומשקיע המון בשביל לצלם ולעדכן אתכם בכל פרט אני באמת יושב שעות מול האקווריום עם מצלמה בשביל להביא לכם את התמונות הכי טובות שאני יכול להביא ,אני אעריך אם יהיו עוד תגובות ופידבקים על הפרויקט

אז זהו לבינתיים ,כנראה ששבוע הבא יהיו תמונות חדשות ,יום טוב

נערך לאחרונה על ידי yonatan magami, Tuesday 09/07/2013 בשעה 14:50.
yonatan magami לא מחובר   הגב עם ציטוט