צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Saturday 02/11/2019, 21:24   #16
איזי87

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: שאלות של מתחיל...

שבוע טוב חברים יקרים!
תודה על כל העזרה עד עכשיו! גם כשלא עניתם הבנתי שאתם סומכים עלי שאסתדר לבד, קיבלתי זאת כמחמאה, באמת הסתדרתי

כמה שאלות שהתעוררו בימים האחרונים:

1. היום כשבאתי להחליף מים גיליתי שהטמפרטורה של המים 24 מעלות, למרות שגוף החימום עומד על 27. האם זה קשור לכך שבמקרה השארתי את המכסה פתוח במהלך היום האחרון, או לכך שהטמפרטורה בחדר היתה קרה היום, ואם כן האם עלי לכוון את גוף החימום לטמפרטורה גבוהה מהרצוי בימי החורף? (אני גר בגליל העליון, חורף קר)

2. בשעה טובה אחת הגופיות השריצה לפני יומיים, צפיתי בהשרצה, היה מיוחד. חלק מהגופים הצלחתי לתפוס ולהעביר לאזור מוגן בסאמפ הפנימי, שניים או שלושה נטרפו מיד, והשאר מסתתרים יפה בדקורציה, מידי פעם אני מבחין בהם באזורי המסתור. את אלו שהעברתי לסאמפ אני מאכיל בגרגירים שריסקתי לאבקה, השאלה האם אני צריך לדאוג גם למזון עבור אלו שמסתתרים באקוריום, ואם כן כיצד?

3. קראתי בעצים שונים בפורום על המשמעות של הצבע והצורה של הרפש. שמתי לב שאצלי הרפש בגוונים שונים - בד"כ לבן, לעיתים רחוקות שחור ולעיתים צהוב-חום, גם הצורה לא תמיד אחידה, לעיתים קצה אחד עבה והשני חוטי, האם אני צריך להתייחס לזה?

(נ.ב. חלק מהשאלות אולי שייכות לפורום דגי נוי, העדפתי לרכז הכל כאן ולא לפתוח עץ נוסף, מקווה שזה בסדר)
איזי87 לא מחובר   הגב עם ציטוט