צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 23/01/2019, 12:28   #19
ג'ורג'יו

הודו לך על 11 הודעות 13 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אמביציה, תלות ושכרון מעמקים || יום 001.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אסף_ צפה בהודעה
הכיוון שלך הוא טוב ואני שמח שאתה מצליח למצוא מה שכן יעניין אותך
אין מנוע טוב יותר מתשוקה (באנגלית זה נשמע יותר טוב).

מחדד, המלצתי לדוגרי-קונכיה (ולא דוגרי-פה), עם זאת הדוגמא שצירפתי היא באגם באפריקה...

הכיוון של גובי ובכלל ביוטופ אסייתי מאד מעניין ותקוותי שאכן תתאהב באיזור הזה ותקים מיכל לתפארת.

אגב, שמתי לב שאתה "ממהר" לפסול משפחות וזנים שלמים של בעלי חיים וחבל...
לכל אחד זכות לטעם משלו, אבל, והפעם באנגלית - don't knock it till you try
גם אני לא התעניינתי בשוכני הקרקעית (דגי-חתול למינהם) והעדפתי את שלטון השרימפס על הקרקעית,
כיום אני מגדל קורידורס חביבים ואוטוצינקלוס נהדרים ובהחלט משמשים לי נקודות עניין במיכל.

לא שאני מנהל קמפיין לקידומם... אבל ממליץ לפתוח את הראש וכמובן אין על מראה עיניים -

חושב שמה שהכי "יפתח" לך את הראש הוא לראות במו עינייך מיכלים של חובבים ואפילו מיכלי תצוגה אצל סוחרים.
היי אסף ותודה על תגובתך.
אני מרגיש צורך להתנצל לגבי האמירה על שוכני הקרקרעית, שכן כל צורות החיים מקודשות וחלילה אין ברצוני להמעיט מערכם.
אני כותב בעיקר את מה שבליבי, וכן אינני בעל ידע רחב כלל בכל הנוגע לדגים כמכלול.

אתמול הגעתי למספר אתרים שמקדשים את שוכני הקרקעית, והבנתי כמה "מעריצים" יש להם.
החל מזני ענק שמשוכנים בבריכות וכלה משיבוטים והשבחת זנים.
אך בכל בזאת עוברת בי צמרמורת בעורף שאני חושב על שפמנונים למיניהם, או ליתר דיוק על שוכני קרקעית שנצמדים לזכוכית, מחייכים אליך בחיוך שטני ומוצצים בתאווה אצות וסימטפיה.

ישנם מספר זנים של בוטיות (loaches) שמאוד מוצאי חן בעיניי, שכן אינם בעלי מבנה כשל שוכן קרקעית.

אני אבל בהחלט צריך ליישם מחקר קטן נוסף לגביהם.

לגבי לקיחת השראה אצל סוחרים וחובבים, בהחלט אעשה זאת. אבל ראשית אני מרגיש צורך בבנייה של המיכל - ליצירת מין טאבולה ראסה, דף חלק, קאנבס נקי שלתוכו יזרום התוכן.

היום לקראת הערב אני אשתף לגבי בחירת ספציפיקציה גיאוגרפית, ואנסה לכלול שרטוט אגבי של איך אני רואה את הדברים.
תודה אסף!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מעיין צפה בהודעה
עץ שאולי יעניין אותך:
https://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=365983
תודה לך!

נערך לאחרונה על ידי ג'ורג'יו, Wednesday 23/01/2019 בשעה 12:38.
ג'ורג'יו לא מחובר   הגב עם ציטוט