צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 21/01/2019, 22:16   #13
ג'ורג'יו

הודו לך על 11 הודעות 13 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אמביציה, תלות ושכרון מעמקים || יום 001.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מעיין צפה בהודעה
אתה מעוניין בביוטופ - חיקוי של נישה אקולוגית מסוימת?
או באקווריום "מעורב" שמדמה את הקונספט של זרימות באקווריום?
יש הבדל בין השניים מאחר ובאקווריום מעורב תוכל לשלב צמחים ודגים מאזורים שונים ועדיין ליהנות מהרעיון.

לגבי הסרטון - יופי של דוגמה! מאד אהבתי את השיטה הקרקעית ליצירת זרימות. השאלה היא איך הוא שומר על תחזוקה באזור הזה ופה זה ידרוש קונסטרוקציה מורכבת יותר.
מבחינת הזרימות עצמן, אם האקווריום אכן יהיה נמוך - אז פילטר חיצוני יספיק. בהתאם לצורך ניתן להוסיף גם ראשי כוח שיוסיפו.
היי מעיין,
הייתי צריך לגגל את המינוח ביוטופ, כי בדרך כלל אני וחבריי משתמשים במינוח באופן הומוריסטי כאשר מישהו מאיתנו לא עושה כלים חודש ונוצר "ביוטופ" בכיור. (:
אני מניח שזה מרפרף לימי התיכון.

בכל מקרה... כן! אני בהחלט מעוניין בחיקוי של נישה אקולוגית כפי שניסחת באופן חסר תקדים,
אני מעוניין בביסוס מקור לחיים אורגני וטבעי בהתחשב למין בעל החיים, הצמחייה, על פי מיקום הגיאוגרפיה וסביבת המחייה.

אותה נישה היא כאמור נהר, ולגבי מיקום גיאוגרפי ספציפי... זאת הדילמה.
שנראה שדברים צריכים להתבסס אחד על השני, וצריך לקחת בחשבון את הנגישות של כל דבר.

אם עולה לך רעיון לגבי מיקום גיאוגרפי שאפשר להתבסס עליו, הודה לך על המידע!

*אני לא מנסה להאיץ שום תהליך, וחשובה לי הבחירה הנכונה והמדויקת עבור כל מרכיב ב"ביוטופ" המיוחל, שכן אם ישנה אופציה להזמין את אותם מרכיבים (צמחייה, חול, סלעים, דגים, חסרי חוליות, מצע) דרך יבואנים מבוססים ואמינים שאתה (\אתם) מכיר ועבדת איתם בעבר, אם בכלל זו אופציה, אני אשמח לדעת.

אני רוצה לשמר את הגישה האורגנית, הפיזית והמחשבתית, שדברים "מתבשלים" בזמנם, אין לי "דדליין" לשום דבר, מה שמניע אותי כרגע זה רצון ותשוקה, ואני מעוניין לדגול באותה דרך שאני כותב עליה כבר מספר ימים.
ג'ורג'יו לא מחובר   הגב עם ציטוט