צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 22/09/2009, 12:47   #16
reupugi

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמתי מיניקוקיז משלי - תודה ל-ohadh

טוב אז עדכון קטן נוסף - לצערי עדיין בלי תמונות, אני עצלן להביא את המצלמה לעבודה, תמיד שוכח.

אתמול חזרתי לאחר 5 ימים שבהם לא הייתי פה, והגופים לא אכלו מיום רביעי, אז האכלתי אותם. אחרי זה מיד הוספתי למיניקוקיז מנורת שולחן, שמאירה מהצד על כל העסק. לצערי שכחתי לכבות אותה לפני שיצאתי, והבוקר המנורה היתה מנותקת, מישהו כנראה עשה בשבילי את העבודה, אבל המים ירוקים לגמרי.
עשיתי החפלת מים (שתי כוסות פלסטיק קטנות) בצירוף טפטוף פריים, ולא הדלקתי היום את האור. עכשיו ניתן לאצות כמה ימים לחזור למקום שממנו הם באו (אני יודע שם לא יעשו את זה אבל נקווה שהחלזונות הקטנטנים והשרימפסון יאכלו קצת מכל הירוק במים).

חוץ מזה הגופים מתחילים לגדול, יש להם כבר שתי נקודות שחורות על הזנב, ואני מחכה בקוצר רוח לראות איזה צבעים הם יוציאו, ומה המין שלהם (שני זכרים יהיה מצוין מבחינתי 8)).

דבר אחרון - יש המון רפש במיניקוקיז, שאריות של צואה שהצטברו. מה יקרה עם זה? אני לא יכול לשאוב משם רפש, ולא עושה רושם שהצמחיה תיפטר מכל הרפש בזמן הקרוב, כי תמיד יצטבר עוד ועוד לא? מה עושים עם זה?

זהו כרגע, אם יש לכם עצות לאצות ומשהו לעשות עם הרפש אני אשמח לקרוא את הגיגיכם...

נערך לאחרונה על ידי reupugi, Tuesday 22/09/2009 בשעה 12:49.
reupugi לא מחובר   הגב עם ציטוט