צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 24/02/2020, 14:08   #82
ytz

הודו לך על 424 הודעות 472 פעמים
סוג אקווריום: 120 ליטר צמחיה - 20 ליטר צמחיה
ברירת מחדל תגובה להודעה: הקמת אקווריום צמחייה - ציוד

ציטוט:
פורסם במקור על ידי יוסי אוחנה צפה בהודעה
יפה מאוד
תודה רבה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אסףכ צפה בהודעה
מדהים מדהים
!!!
תודה תודה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shuster צפה בהודעה
נראה טובב )))
כל הכבוד!

(ניסיון אישי של גידול אנצי. לא כל ה דגיגים שורדים לגיל מבוגר... במיוחד אם הם הייבריד של 2 סוגים שונים של אנצי... במיקרה שלי זה היו 2 הטלות של אנצי פשוט וארוך שובל שחורים 2 הטלות מתו פעמיים שבועיים לאחר שיצאו מהכד...

נכון לעכשיו, לאחר שקניתי חברים מאותו סוג יש לי בערך 20-30 דגיגים בגודל 2.5 ס"מ)

בהצלחה )))
אצלי בהחלט הם אותם זן שניהם אלבינו עיניים אדומות
למעשה הוצאתי אותם מהכד ביום ו' האחרון ושמתי בתיבת השרצה קטנה עם אבן אוויר ובנתיים שורדים יפה ומאז שנגמר להם שק החלמון מחפשים אוכל וזה ממש נחמד לצפות בהתפתחות הדי איטית שלהם השרדות של 100% טפו טפו
מאכיל אותם באוכל הרגיל של הדגים טטרה ביטס ועוד כל מיני לשוכני קרקעית טוחן דק יש לציין ששמתי איתם דגיג אחד ששרד מההטלה הקודמת (אח גדול) וזה רעיון מעולה מכיון שהוא אוכל את מה שהם לא אוכלים בנוסף שמתי אנוביה ננה קטנה כך שזה נראה מיני מיני אק'

רק שאלה האם יש דרך להאיץ את הגדילה שלהם?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי globali צפה בהודעה
האנצ׳י גולד ארוכי שובל מקסימים.

מה נפח האקווריום?

מיקרוסוריום משחיר מהר.

אחוזי השתילה מאוד נמוכים.
.
.
.
.
תודה רבה - מעניין איך ניתן ל חזק את הצבע שלהם (המגדל אמר לי שאם הם אוכלים ארטמיה מובקעת אז הם שומרים על הצבע הכתוב מעשית אצלי כמובן אין ובאמת רובם לאט לאט מלבינים)

נפח 120 ליטר

מיקרוסוריום משחיר - נכון - אז מה אתה מציע, מי חמצן באופן קבוע?

אחוזי שתילה נמוכים - די נכון התאורה בדרך ובנתיים עם התאורה הנוכחית ופד"ח יש שליטה על האצות גם בלי שתילה מרובה
אגב שימו לב שהוצאתי את הקרנן טבול שתפס 30-40 אחוז משטח האק' ועדיין יש שליטה מעולה ואף הפחתה באצות כנראה שהפד"ח הוא הסוד

שאלה נוספת איך ניתן לאטום את הפתחים של הפילטר של ג'וואל השרימפסים נכנסים אליו ולא יוצאים ...

תודה לכולם
ytz לא מחובר   הגב עם ציטוט