צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 26/03/2002, 02:22   #13
קובי
מייסדי אקווה

הסמל האישי שלקובי

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

דובב, אני לא מסכים איתך.

בוא נפרט את השתלשלות העניינים - כאשר רוכשים חתול מ"תנו לחיות לחיות" נקבע לך מיד תור לסירוס או לעיקור (זה כלול בחבילה, יחד עם כל החיסונים). התור שלנו היה בערך ארבעה ימים לאחר קבלת החתול, כך שלא הספקנו במיוחד להתוודע לכל החלקים האנטומיים בגופו של החתול.

מאחר ומדובר בזכר מסורס, לא ראינו אצלו אשכים, ולא איבר מין. למעשה, לא ראה אותם גם הווטרינר ולא ראו אותם גם המתנדבים ב"תנו לחיות לחיות" שלהם ידע עשיר ורב עשרות מונים משלנו.

הטעות התגלתה מאוחר מדיי, ועל זה נאמר "ניחא". בניגוד להסקת המסקנות המשונה שלך "שחתולים מלקקים את פצעיהם" תופתע אוליי לדעת שזה המקרה הראשון בו נתקלתי (והיו לי לא מעט חתולים) שבו חתול מלקק את פצעיו ומכרסם את תפריו. כמו שאלנה אמרה - הם פשוט לא עושים זאת.

כאשר גילינו שזה מה שקרה (וזה היה בערך יומיים אחרי שהוא חזר הביתה מהניתוח, מכיוון שביום הראשון הוא היה פשוט מסטול ועזבנו אותו בשקט, שינוח קצת מלבד מים ואנטיביוטיקה), החזרנו אותו מיד לווטרינר ששם לו קולר. לצערנו הרב (מה שמוכיח בעצם את חוסר היעילות של הקולר הזה) החתול הצליח לעקוף אותו ולהתחיל להתלקק. הפעם כבר היינו מוכנים והחזרנו אותו מיידית לוטרינר עם דרישה אחת ויחידה: "טפלו בו עד שיחלים".

קראתי את ה"אני מאשים" הנרגש שלך. אפשר לראות שאתה מאד אוהב בעלי חיים (וכנראה שבני אדם קצת פחות... אפשר להבין את זה) אבל אתה לא מכיר את כל הנסיבות ולפיכך אל לך לפסוק בעניינים שאינך מבין בהם. אדרבה, אם אתה מבין בחתולים, נשמח לשמוע עצות מניסיונך העשיר, אבל את המקרה שלנו אינך מכיר ולפיכך אין לך הזכות להטיח בנו האשמות ! מדובר בחתול שהיה אצלנו פחות מעשרה ימים - בסך הכול,כשחלק ניכר מהזמן הזה הוא בילה בארגז החול שלו או במיטתו בתרדמה בשל ניתוח שבוצע בטעות.

לסיכומו של עניין - היה מוטב, לאוויר הכללית של הפורום ולתחושת היושר האישי שלך, שתתנצל. יחד עם זאת, אני גם מבין מאיפה בא כל הכעס שלך - לכאורה עלינו כמגדלים גרועים שמפקירים את חיות המחמד שלנו לידיו של "קצב" חסר ניסיון (שלמעשה הוא ווטרינר ותיק מאד ואני נותן לו המון קרדיט על הזמן שהוא השקיע בלרפא את החתול שלנו) - ולפיכך גם אני וגם רעות סולחים לך על ההתבטאויות שלך. להבא, נסה למתן את דבריך.