צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 19/01/2020, 12:31   #20
שמואל.ב
בית עסק

הסמל האישי שלשמואל.ב

הודו לך על 216 הודעות 251 פעמים
וותק בתחום: 6-7 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: עץ הקמה - אקווריום צמחייה לאוטק 100 ליטר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אסף_ צפה בהודעה
לגבי המצע...
מה הגובה מהקרקעית ? עושה רושם שנמוך... כדי לאפשר שתילה אנו ממליצים על מינימום 6-7 ס"מ גובה.
עוד פעם קוורץ שחור ?.. האם בדקת תגובה לחומץ\מגנט-חזק ? יש לו מעט תיעודי חובבים על מצע שחור צבוע שמרעיל את הדגים...

לגבי האיכלוס.. לשני סקאלרים יש פוטנציאל "פיצוץ" במיכל קטן.. תעקוב ומקווה שיסתדרו ביניהם
שים לב שהם גודלים לאיזור ה- 10-15 ס"מ ושלא יהיה להם צפוף עם דגים אחרים, מה גם שהם ישמחו לאכול דגים קטנים..

לפני שאתה קונה, איזו תאורת לדים אתה מתכנן ?
גובה מהקרקעית בחלק האחורי 7 ס"מ רוב השתילה תיהיה בחלק האחורי אבל אם צריך אני יוסיף עוד גם בחלק הקדמי . לגבי הקוורץ זה מוכר שאני סומך עליו אני יכול גם לצלם את האריזה . (אבל אם זה הכרחי אבצע את הבדיקה . אשמח לפירוט כיצד מבצעים אותה ). הסקלרים כרגע קטנים (גודל של חצי שקל) והאקווריום לא כזה קטן ... עוד מעט אני ימדוד אותו ואכתוב מידות.. לגבי צפיפות הם יהיו הדגים היחידים בגודל הזה כל השאר דגי להקות קטנים . התאורה חשבתי שזה בסדר אבל אם זה לא אשמח לקישור מאיפה לקנות (האקווריום כרגע עם מכסה חלקי בגלל הגוף תאורה שמולבש בתוך המכסה ברגע שיהיה לי תאורה חלופית אוותר על המכסה ) . וממש תודה רבה על התגובה המפורטת
שמואל.ב לא מחובר   הגב עם ציטוט