צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 10/06/2018, 14:26   #11
רפאל
אחראי תחום מלוחים

הסמל האישי שלרפאל

הודו לך על 215 הודעות 252 פעמים
וותק בתחום: לא מספיק...
ברירת מחדל תגובה להודעה: טיפול בנאנו ריף נקודות לבנות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dor-L צפה בהודעה
סליחה על ההידחפות לעץ אבל אני עם אותה בעיה במיכל וחבל לפתוח עוד אשכול חדש,המערכת אצלי קיבלה זעזוע בהתחלה שלה ומאז אני סובל מהטפיל הזה ללא הצלחה להשמידו,דגים מתים כבר קרוב ל2000 שקל,לראשונה הקמתי קרנטינה לפני פחות מחודש,הדגים עברו לשם,מגניפיקה דקורה ווטצ'מן ונתחן 9 ורויאל גראמה,התחלתי להשתמש בקופר לראשונה בחיי של סיכם ובדיקה של ג'י בי אל,הסיבוב הראשון של הטיפול עבר שזה היה שבועיים עם רמת קופר 0.3,מבלי להתיייחס להוראות יצרן אלא עבדתי לפי הטבלה של הערכת בדיקה,לאחר שבועיים עם קופר הכנסתי פחם פעיל לספיחה של התרופה,ואחרי כמה ימים שוב הופיעו נקודות,הפעם הלכתי לפי הוראות יצרן של סיכם והגעתי לרמת קופר בקרנטינה של 0.7 מ"ג,הדגים הגיבו לזה מהר ואני החלפתי מהר מאוד 30 אחוז מהמים,כרגע אני מוסיף מים חדשים בתקווה להוריד את רמת הקופר ל0.3,הדקורה לא מפסיקה להתגרד על הקרקעית אקווריום והרויאל גראמה קיבל צבע דהוי בחלק הוורוד שלו,אני מתחיל להתייאש

רפאל,לגבי מה שרשמת,מה עושים עם העניין של המליחות הנמוכה בקרנטינה לאחר שאנחנו רוצים להחזיר את הדג למיכל הראשי?,האם זה לא גורם לו שוב לסטרס וסיכוי לפתח שוב נקודות לבנות?

הצילו!
איקלום כמקובל גם שאתה קונה מהחנות יש הבדלי מליחות וטמפ' אתה מאקלם ועדיף בטיפטוף.
אין סיבה שיחזור אם טיפלנו הטפיל מת.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי YehudaBitton1997 צפה בהודעה
תודה רבה על העזרה אני ממש מעריך את זה קניתי בינתיים קופראמין מטרופלקס וסולפהפלקס כל התרופות הם של סיכם רציתי לדעת מה המינונים שדרושים מהתרופות ומתי והאם צריך לספוח את התרופות או שפשוט משאירים את זה במערכת?
את החלפות המים אני יכול לעשות מהמים של המיכל הראשי? או שחייב מים חדשים?
את המליחות יש צורך להוריד או שניתן להשאר באותה רמת מליחות מהאקווריום הראשי?
את כמות החלפות המים פחות הבנתי מה הכמויות ובאיזה תקופות יש צורך?
ודרך אגב בתור ביסוס ביולוגי אני יכול להשתמש פשוט בפרלון שהיה באקווריום הראשי תקופה ארוכה?
תודה רבה רבה על העזרה!
מינונים על פי המלצות יצרן כתוב על גבי האריזה.
כן ניתן להחליף מים עם המיכל הראשי, ראה את הקישור לעץ ששמתי לך קרא את התגובות יש תשובות בדיוק לזה.
יש כמה דעות למליחות לדעתי מליחות כמו המיכל הראשי ואם יש צורך כמובן להתאים את המליחות הדרושה לטיפול וכו' הכל בזהירות עדיף לאט ובטוח כי מהר בתחביב הזה הוא לא אופציה.
תשאיר המיכל עובד עם פילטר ומדיה ביולוגית קבוע מידי פעם זרוק קצת מזון לשמירת הבקטריות.

https://www.aqua.org.il/forums/showpo...01&postcount=3
רפאל לא מחובר   הגב עם ציטוט