צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Thursday 13/01/2011, 11:06   #7
eyal.l

הסמל האישי שלeyal.l

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: צמחיה
ברירת מחדל תגובה להודעה: בקשת עזרה בהקמת אק' צמחיה

שלום לכולם
יום חמישי זה תמיד יום טוב
אז אחרי שעות לימוד של העסק וקנית הציוד הדרוש הגיע הזמן להתחיל גם לעבוד ולראות שאני מסתדר
אז קודם כל הבאנו את האקוריום והכל כמובן מלוכלך מאוד.
(הופתעתי שאין אפשרות לעלות תמונות לאתר אבל מצאתי דרך אבל לצערי לא ניתן לעלות איקונים שניתן ללחוץ עליהם אז אולי זה טיפה גדול)

לא תארתי לי עד כמה קשה להוריד אצות יבשות מהזכוכית אבל זאת היתה עבודה קשה שדרשה גם לא להרוס את הזכוכית (במיוחד הקידמית) ועדין לנקות אותה שתהיה שקופה - אולי לא רואים בתמונה אבל מבפנים היא פשוט מחוספסת מרוב אצה יבשה

והינה התאורה שניסיתי להרכיב לבת שלי אבל כמו שניתן לראות הנורות הללו לא מחזיקות אם הן נוגעות במים ויותר מזה זה מתחממם שם מאוד ... לשמחתי מצאתי פתרון תראו עוד מעט

ועכשיו לעבודה .. כפי שהוזכר החלק הכי קשה היה להוריד את האצע עד שמצעתי שיהיה לי סכין יפנית כזאת מחובר לפלסטיק שמוריד מדבקות מזכוכית בהתחלה ניסיתי לא להשתמש בזה כי פחדתי להרוס את הזכוכית אבל לאחר שכימעט התיאשתי ... הלכתי על זה וזה עבד.

והינה הסידור החדש של התאורה משנק ל T5 אם שתי נורות 35W באורכי גל טיפה שונים אבל מיוחדים לאקוריום ולצמחים שרוב הספקטרום בתחום הטוב להם (גם בחלק הכחול וגם בעליון האדום קצת)

המשנק והחשמל

והתאורה בחדשה במקומה נראה לי שיצא לי מצוין (השאלה אם זה יספיק אור )

ולסיום הפילטר עדין לא בעבודה ... צריך ללכת לישון גם

הוא בסוף עלה על הארון מאחורה ...
בנתיים אני בודק אילו צמחים יעבדו לי במערכת הזאת בעיקר יש לי בעיה אם צמחיה לחלק הקידמי כי ראיתי שאילו דורשים תאורה חזקה אז אם למשהו יש המלצות אשמח מאוד ובכלל המלצות לצמחים לשלב הזה ומיקומם יעזרו לי - תודה מראש.

.... המשך יבוא
איל

נערך לאחרונה על ידי eyal.l, Thursday 13/01/2011 בשעה 11:08.
eyal.l לא מחובר   הגב עם ציטוט