צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 15/08/2017, 21:42   #14
ofek1995

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אצות קשות ומעצבנות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מעיין צפה בהודעה
התמונות מצביעות בצורה מאד יפה על מה שקורה באקווריום.
הצמחים צמאים לדישון ולכן אתה רואה האטה המהירי הגדילה (הצרכנים הגדולים) להבדיל האיטיים, על אף שגם אצלם אפשר לראות מחסור במיקרואלמנטים.
יש לך הייטק ברמה גבוהה, לפחות מבחינת התאורה והדישון מועט מאד.

כמה דברים שעלו ולא עלו פה:

1. אתה מנטר פד"ח או שאתה מזרים על עיוור?
2. 50% החלפת מים לא תעשה כלום לדגים. להיפך, יכול רק להועיל להם, בטח לאור ההזנחה המתוארת בעץ.
3. הפחתת משך זמן התאורה לא תעזור למצב.
4. גיזום הרוטלה שגוי ולכן אני תוהה לגבי הצילום של הצמח.

בעית האצות נובעת מתוך הליקויים של התפתחות הצמחים.
1.ניטור בכוונתך מדידה עם בדיקה של דרופצקר? אז לא..יש לי אבל לא שמתי כי נקרעה הגומייה אני להנדס משהו ולשים עכשיו, באופן כללי זה יותר על עיוור קבוע, שם בןעה ל2 שניות או בועה לשנייה(לא משנה כמעט את הכמות...אחת לכמה חודשים שנגמר הבלון אני ממלא ואז כל בכיוון משתנה ואני רב עם זה מכות אז מה שיוצא מבחינת בועה לשנייה או ל2שניות).

2. על איזה הזנחה אתה מדבר? ההזנחה היחידה היא בגיזום הייתה...זהו. החלפות מים טיפול בפילטר והאכלות הכל בוצע טיפטופ למרות הקושי עם תקופת המבחנים, גם בנושא הדישון לא זלזלתי...אני כבר מדשן ככה לפי הוראות היצרן יותר מחצי שנה אם לא שנה ורק עכשיו התחילן הבעיות(איפה הבעיות היו לפני כשנה כשהתחלתי את הדישון המאסיבי והחחפת הצמחייה להייטק?) אין שום זלזול והזנחה במיכל.אם מחלה זה זלזול אז לדעתי זה לא כי זה יכול לקרות לכל אחד אין מה לעשות, עליתי על המחלה פשוט בשלב טיפה מתקדם הייתה אבדה אבל השתלטתי על זה וניצחתי אותה.

3. סבבה אז אחזיר ל8שעות אם זה גם לא יזיק.

4.כשאתה רושם רוטלה...בכוונתך לצמח הירוק בעל העלים הגסים שבתמןנה הוא גזום מלמעלה ויש גבעול קטן בולט ממנו? אז זה בקופה ולא רוטלה והגיזום הוא כתוצאה מרקבון שכל פעם התחיל בגבעול העליון והעלים העליוניים אז גזמתי תחלק הרקוב שלא יתפשט למטה.

אז מה אפשר לעשות בנוגע לדישון אם גם ככה אני מדשן בכל דבר אפשרי? או שיש עוד דשנים שאני לא מודע אליהם?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ofek1995 לא מחובר   הגב עם ציטוט