צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 13/10/2020, 02:56   #20
כהנוביץ

הסמל האישי שלכהנוביץ

הודו לך על 21 הודעות 28 פעמים
סוג אקווריום: צמחייה לאוטק 60 לי'
וותק בתחום: שלוש שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: היי חזרתי לתחביב!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי כהנוביץ צפה בהודעה
בסוף הלכתי על Barby Ruby Barb, ברבוס סמוק https://www.aqua.org.il/aquadex/profile.php?id=598שנראה כמעט כמו הסומטרה אבל קטן יותר. קניתי אתמול שניים מהם בתכנון להמתין שבוע לייצוב המיכל,
כיוון שהסייקל התחיל רק עם מולי שחור אחד, ואז לקנות עוד 4-5. ועכשיו אני רואה את המולי כמעט בלי תזוזה בקרקעית האק',
כמו שקראתי זה סימן לעלייה באמוניה, החלפתי יותר משליש מים,(כבר מילא הגיע הזמן) והוספתי קצת תוסף בקטריות (אם לא יועיל לא יזיק, נכון?)
יש עוד משהו שאני יכול לעשות?
אולי צריך לנקות את הפילטר? אולי להחליף את הפחם? (כחמשה שבועות ללא ניקוי עם דג אחד..)
1.אולי הלכה לו שלפוחית הציפה או משהו כזה? כי כשאני מזיז אותו הוא עולה לשחות, אבל ניכר שקשה לו.
2.יש לי שאלה נוספת אבל באמת מי שיודע שיגיב כי זה דחוף לי...
הפילטר שלי (אקווה וואן נקנה לפני חודש) תפסתי אותו כבר כמה וכמה פעמים שהפסיק להזרים מים לאק', כלומר אני שומע את המנוע פועל אבל לא יוצא מים. אז אני מוציא את התקע, מחכה רגע ומכניס חזרה וזה חוזר לעצמו. זה נראה כאילו משהו בוואקום או בכלים השלובים לא טוב. יציאת הפילטר עם חליל שמחובר לצינור היציאה ע''י חיבור של צינור גמיש שמתעגל. (כמו שרואים בתמונה הראשונה) יכול להיות שאם נכנס אויר לצינור היציאה זה עושה בעיות?
(המים השלובים בצינור היניקה נראה בסדר, בין היתר שאם לא כן למה כשאני מכניס את התקע חזרה זה עובד טוב)

נערך לאחרונה על ידי כהנוביץ, Tuesday 13/10/2020 בשעה 03:08.
כהנוביץ לא מחובר   הגב עם ציטוט