צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 21/05/2002, 15:45   #29
asaf

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

עם כל הכבוד, אולי זה נכון, אבל קל לומר ולא לעשות...
האקוריום מלא בכמעט 400 ליטר של מים, וחצי ממנו עם צמחים וחלק גם עם שורשים חזקים כבר. אם אני מוציא הכל אז זה יוצר בעיות עצומות.
ואני לא חושב שיש פה קשר לאדם מדמם, כי בסך הכל הצלחתי לסתום את הרווח בצורה טובה אך לתקופה זמנית.
ולמה שהסיליקון לא יתפוס אם אני ארוקן שלושת רבעי אקוריום? הרי אין לי גאות באקוריום ככה שאני לא חושב שהמים יגיעו לסיליקון...ובגלל זה שאלתי אם הצמחים ישרדו.
העברת הצמחים גם יכולה לפגוע בהם עד שהם התייצבו חלקית.
בקשר לתאורה, קראתי שצריך בכזה מצב דווקא להגביר את התאורה כדי שהצמחים יתגברו על האצות.
אני לא מתעצל על כלום, אני פשוט חושב לפי דעתי שריקון האקוריום מכל מה שיש בתוכו דווקא יגרום להרבה יותר בעיות...חלק מהצמחים אפשר להכניס לאמבט אקונומיקה, אבל לא צריך לרוקן הכל בשביל זה.
אחרי שאני אקנה את הדגים אוכלי אצות (לא התאפשר עקב סיבות אחדות ), אני מקווה שהם יעשו את העבודה.
עד אז אני רוצה לדעת רק כמה דברים:
אם הצמחים יצליחו להסתדר עם מים שלא מכסים אותם עד הסוף במשך 24 שעות, והאם צריך להנמיך את התאורה או להשאיר אותה במצב הנוכחי.

תודה...(בלי כוונות רעות על אף אחד אם מישהו התעצבן עקב תגובתי, אני בסך הכל מודאג מהמצב הנוכחי של האקוריום, ובגלל שאני לבדי מטפל בקטע של האקוריום עצמו מבפנים לבדי, אז זה לא כזה פשוט גם עקב חוסר אמצעים, הנזילה תוקנה זמנית ולכן אני מעדיף להשאיר אותה מתוקנת כרגע, תודה על הנסיון לעזור בעניין זה, אבל אני יודע את כיווני בעניין זה...עכשיו אני רק צריך את שתי השאלות שם למעלה...אם אפשר...תודה...)
asaf לא מחובר   הגב עם ציטוט