צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 03/12/2018, 23:03   #9
ofir8elbaz

הודו לך על 3 הודעות 3 פעמים
סוג אקווריום: דרום אמריקה 600 ל'
וותק בתחום: משנת 2013
ברירת מחדל תגובה להודעה: דרום אמריקה 600 ליטר, אוכלוסיה חדשה

היי מני, תודה על המחמאה

1. הצמחים זה אנוביות כנראה ברטרי, שני סוגים, אחד עם עלים גדולים של כ8 ס"מ, וסוג שני עלים קטנים של 3-4 ס"מ. נקנו לפני 5-6 שנים מחובב כמה צמחים בודדים ,ומאז אני מפצל אותם (חותך את הריזום) לאט ובסבלנות הגעתי לכמות מאוד נכבדת של צמחים.
לגבי התאורה, שני גופים כפולים של T5 54W, זוג אוסרם 6400K וזוג 4000K, קראתי פה בפורום שהשילוב הזה מומלץ לצמחיה, ואני יכול להגיד שלפי הניסיון שלי זה אכן מומלץ ונותן תוצאות מעולות(שימש אותי גם שהאקווריום הנוכחי היה לאוטק) ,ובלי קשר אני אוהב את הגוון של השילוב הזה, נותן מראה טבעי לפי דעתי.
2. שאיבות רפש עדיין לא יצא לי לעשות, האקווריום רץ קצת יותר מחודש. לפי מה שאני רואה הגאופגוסים אוכלים את המצע וגורמים לרפש לעלות למים,והוא נשאב לפילטרים, שני פילטרים אחד 2200 ליטר/שעה והשני 1900. התצואה היא שכרגע המצע נראה נקי מרפש, בכל מקרה יש לי שואב רפש מוכן לפעולה במידה ואני אראה שיש צורך אני אשאב.קל זה לא יהיה, אבל גם לא נורא, מדובר על שלושה גזעים גדולים עם עוד כמה קטנים, אפשר להוציא אותם לגמרי(את הגדולים), או להוציא אחד ואת השאר להזיז.. אני בדרך כלל מצלם את האקווריום לפני מכל מיני זוויות שאני אדע להחזיר אחר כך הכל למקום.
ofir8elbaz לא מחובר   הגב עם ציטוט