צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Thursday 08/06/2006, 15:52   #21
Judas

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Oz
הרשו לי לחדד דבר או שניים שלא נרשמו בהודעה המקורית.
בשיחה הראשונית ביני לבין הסוחר, מיד לאחר פרסום המודעה בפורום סוחרים, שאלתי מה מצב הדגים ונעניתי שהם בבידוד זה זמן מה ושהם בריאים לחלוטין.
מאחר והכרתי את הבעיה במשלוח המדובר, הסברתי בצורה הכי כנה וברורה שהאק' אליו אני מייעד את הדגים הנוספים הינו אק' שרץ כשנה עם מספר רב של טרופאוסים.
ציינתי גם בטלפון וגם בפגישה, שאם יש ספק ולו הקטן ביותר שהדגים עדיין חולים ו/או יש איתם בעיה כלשהיא, אני אעריך את הסוחר הרבה יותר אם יאמר לי, ואוותר על הקניה.
עדיף לי לוותר עליהם מאשר לקחת סיכון בהפלת אק' פעיל.
נאמר באופן מפורש וחד משמעי שהדגים בריאים, אוכלים ופעילים ושאין טעם לחשוש.

מאחר והבלאגן החל כיומיים (!) לאחר הרכישה, אני בספק אם הדגים היו בריאים מלכתחילה.
שוב אני אומר, דעתי, שדגים חולים לא מוכרים. נקודה.

ORIS, אני לא מטיל את האשמה רק על הספק.
להיפך, ציינתי שאני לא רואה אותו כאשם במחלת הדגים. ברור לי שהם לא חלו אצלו. הוא קיבל אותם חולים.
כמו כן, אני כן רואה את עצמי כאשם חלקי אבל מהסיבה שלא ביצעתי קרנטינה ולא משום סיבה אחרת.
אני כן מפנה אצבע מאשימה לסוחר שמוכר דגים שהיו חולים (ואי אפשר לדעת אם החלימו), וכשמתגלה גודל התקלה, נסוג לאחור, מתחבא מאחורי אמתלה כזו או אחרת וזורק את האשמה לכיווני (בטענה שהמחלה היתה בדגים שלי ולא להיפך).

דבר אחרון, ציינתי ואציין שוב, שאין אחריות והסוחר לא חייב לי כלום, אבל סוחר שמכבד עצמו, ראוי שידע להתמודד עם כשלונות ובעיות ולא רק עם מכירות.
סוחר טוב נמדד גם בהתמודדות עם מיני מצבים בעיתיים ולא רק בכמות המכירות שביצע.

אמן סלע.
ואמן גדול יותר כשכבר היה ברור שהמשלוח הזה דפוק מלכתחילה והמשיך להמכר ,
וגדול אף יותר אם אתה לא האדם היחיד שהיתה לו בעיה עם דגי הווילד שניקנו.

צר לי על הדגים ועוגמת הנפש שלך.

Judas
remains the same"
Cirith Ungol
Judas לא מחובר