צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 23/10/2018, 13:45   #8
yakovswisa

הודו פעם אחת בהודעה אחת
סוג אקווריום: juwel
וותק בתחום: 3 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: המלצות לשיפור מערכת

קודם כל קדח לבד בלי אוברפלו בלי כלום רצו מימני 1500 שקל לא נישמע לי היגיוני לא מצאתי אף אחד בחייפה שעושה קדחים ואוברפלו זגג רגיל אני לא מאמין שיוכל לעשות עבורי אוברפלו כמו שצריך עם צנרת pvc.
לא הבנתי מזאת אומרת ייצרית סיפון שדיברתה עלייה ודרך אגב הצנרת הזאת הגיעה עם הסאמפ שהיזמנתי מחול והיצרן שלה מאוד מוכר בחול חברה איטלקית אז לא היה ניראה לי שזה לא טוב לגביי האוברפלו הזה הוא עלה 150 שקל והעדפתי להזמין אותו על קדח ב1500 שקל נישמע היגיוני לא?!
בחרתי בסוף במשאבת העלה הזו מסיבה מאוד פשוט הקודמת של ה4000 ליטר בשעה היתה מאוד חזקה גם כשכייונתי את הזרם ללמעלה הוא הרים לי את כל החול .
לגביי מדייה ביולוגית . להשים. לא להשים ? לא הבנתי ולא מצאתי שום מאמר שמדבר על זה אני יודע שהסלעים הפנימיים הם המדייה הביולגית כיביכול .
אם אני ישים בתוך הפלטר הפנימי מדייה ביולוגית ולא ייגע בו מעולם זה יהיה טוב? או שלא ?
לגביי הפורק חלבון אני קונה בבל מגוס CURVE 5
תאורה לא ניראה לי שהשקיע מיכייון שריף כבר לא ייכול להיות לי מסיבה פשוטה אין בירשותי מספיק יידע וזמן להיתעסק עם זה אז אני ייוותר כרגע אם כל הכאב...
אני שומר על הניטראט על ידי החלפות מים שאני מבצע פעם בשבועיים ביום שישי כמובן עושה בדיקות גם לכול שאר הערכים אני מבצע את ההחלפות מים בידיוק כמו שאמרתה רק עם מד מליחות של רד סי אני מכייל אותו ליפניי כל בדיקה שאני עושה איתו עם מי אוסמוזה שדאגתי יהיו לי ליפניי (אין לי מי אוסמוזה לכן גם יירדתי מעיניין הריף ) מוסיף מלח על פי המלצת הייצרן גרב מיקרונית היא באמת 200 מיקרון ומה אני אומור להשים בסאמפ עוד חוץ מפורק גרב ומשאבת העלאה מד חימום ומקרר?
yakovswisa לא מחובר   הגב עם ציטוט