צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 01/02/2019, 17:31   #26
ג'ורג'יו

הודו לך על 11 הודעות 13 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אמביציה, תלות ושכרון מעמקים || יום 001.

היי מעיין ותודה רבה לך!

אני מניח שאני נוטה לכיוון ההייטק, ליתר דיוק לגישת הביוטופ, שכן חיקוי ערכי המים חשובים לשגשוג הצמחייה ובעלי החיים ולכן יציבותם מיישמת את גישת ההייטק?

אני מוכח לרדת לסוף דעתך, למה אתה מתכוון שלא רואים את המצע מעבר למצע השתילה? אם אני לא רוצה שכל קרקעית המיכל תיהיה מכוסה ב"דשא", אלא שדווקא רוב הקרקעית תיהיה נראת לעין, זאת אומרת שהמצע עצמו הוא חלק מהפן העיצובי של המיכל, אז ברור שרואים את המצע, לא?
או שאתה מתכוון למצע שתילה, שמעליו יש מצע "דקורטיבי"?

למרות שאני מכיר את עצמי מספיק טוב, ואני אובססיבי מספיק בכדי שאותם סנטימטר או שניים שכן מבצבצים מהקרקעית על דפנת הזכוכית לא יניחו לי לנפשי.
הייתי מאוד רוצה לשחק ב"טפוגרפיה" של המצע, לייצר גבעות חוליות, ולא לשמור על מצע אחיד וישר. (שכן הבנתי שיש שימוש בספוגים וכל מיני אביזרים בכדי להקל על המשקל).

2) כן, בוודאי שאני מתכוון למיכל רימלס, עובי הזכוכית המתוכנן הינו 10 מ"מ, מלוטש כמובן. הגובה הינו 40 ס"מ וזה גובה קבוע שלאחר אחר מחשבה אני מבין שזה נתון שמאוד מושך אותי מבחינת פרופורציות x אורך.
הנחת היסוד היא שאכן אני הולך על כיוון ההייטק, יש לך דעה נוספת לעניין תאורה לאור גובה המיכל?

לגבי "תאורה לילית", האם יש תמונה, המחשה מסויימת? בדרך כלל אני יכול לדמיין דברים, את זה לא.

3) אעבור ואראה, תודה! נראה שפשוט התת פורום הזה חמק מעיניי.

4) סאמפ זה לא פילטר חיצוני, בסופו של דבר?

5) עדיין לא הבנתי איך זה בא לידי ביטוי. וגם פה נראה שיש כמה מתודות.
אני רואה (באינטרנט) שפשוט מזרימים למיכל מי אוסמוזה מצינור פלא כלשהו. שאני עד כה הנחתי שזה צינור שמחובר לסנן (לגוגל פשוט למילה "אוסמוזה") שמחובר לברז.
אז מה הכוונה ל"מותקן בקו המים"?

אני מבין את הפונטה בשימוש במי אוסמוזה, אך עדיין אני לא מבין מה זה בפועל.
לדוגמא - החלפת מים. איך בפועל אחליף מים?
המערכת אוסמוזה הפוכה נמצאת בתוך הארונית של המיכל לצורך דוגמא? או בברז הביתי ומחליפים את המים ב"נגלות"?

ומעבר לכך, אם ערכי המים תקינים, והמיכל עבר סייקל, והכל לכאורה זורם כפי שצריך, אז למה צריך מי אוסמוזה? שהרי ניתן לשלוט בקשיות המים באופן חיצוני אחר, לא? או שסתם עשיתי סלט כבר.

שוב תודה רבה לך!
ג'ורג'יו לא מחובר   הגב עם ציטוט