צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 17/12/2018, 14:08   #1
אלונה_נ

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
סוג אקווריום: שני אקווריומים
ברירת מחדל דג קרב - לא יודעת מה יש לו

שלום לכולם, אני חדשה כאן, מקווה שעושה הכל נכון...
אז ככה, יש לי 3 אקווריומים בבית.
שני דגי קרב, שהיו עד היום ב 2 אקווריומים נפרדים, צנצנות של 9 ליטר בערך, ואקווריום נוסף שבו היו גופים, ניאונים וזברה.

בעלי ואני קנינו אקווריום גדול של 60 סמ"ק, והחלטנו לאחד את כולם, יש שטח גדול ורצינו לנסות לאחד בין כל הדגים כולל דגי הקרב, וכך עשינו. יש לציין ששני הדגים התנהגו ב"שמחה", שחו להם בכיף למעלה למטה, חקרו את הסביבה ואת הצמחים, אך לאחר כמה שעות, פתאום שני דגי הקרב התחילו להיות הרבה ביחד, כביכול משחקים אחד עם השני, לא נראה שהם אגרסיביים מצד אחד, ומצד שני אני לא יודעת...נגעו אחד בשני באיזור שנגמרת הבטן ומתחיל בזנב, נגיעות די קלות למראה עין, אפילו נכנסו יחד לאיזה בית קטן...וכך במשך כמה שעות. השארנו אותם כך ללילה, וכשחזרתי מהעבודה שניהם היו בפינות שונות, "זרוקים" ושוכבים בצורה מוזרה, לפעמים תקועים עם האף באבנים והזנב כלפי מעלה..לא שוחים, לא קמים לאוכל... כשלפני כן הייתה התלהבות מכניסה לכזה אקווריום גדול ומלא בדברים חדשים. יש פילטר, יש חימום, יש הכל...כרגע הפרדתי את אחד הדגים לאקווריום המעוצב, עם פילטר, אבנים, כונכיות וצמח...אקווריום שבעבר הוא ממש אהב, ועדיין שוכב מדוכא, מסתתר, לא עולה, כבוי כזה...כנ"ל דג הקרב השני, נשאר באקווריום הגדול, אבל כמעט לא זז, לא שוחה, מסתתר כזה...
אני ממש מבואסת, הם דגים שאהבו תנועה, ולשחות, ולעלות למעלה..פתאום שניהם כאילו נכנסו לאיזה דיכאון שאני לא מצליחה להבין....אשמח לעזרה אמיתית ובהקדם...

תודה מראש!
אלונה_נ לא מחובר   הגב עם ציטוט