צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 30/11/2018, 14:41   #6
Dor-L

הסמל האישי שלDor-L

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: מה יהיה ?,מתי יגמר הסיוט עם הטפיל הזה ??

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amirbas צפה בהודעה
דבר ראשון, זנים עמידים לקופר לצערי הולכים ומתרבים יותר ויותר בשנים האחרונות.הקופר היחיד שמנסיוני עדיין יעיל הינו קופר-אמין של חברת סיכם שזה קופר קשור קוולנטית עם חומצות אמינו מה שמשנה את אופןה פעולה שלו בתוך תאי הטפיל ומגביר את היעילות שלו. אפילו לזה יש עמידות לאחרונה בל עדיין מועטה יותר מקופר רגיל.
בנוסף, רוב טיפול בטפילים כאלה עקשנים צריך לתקוף מעוד כמה חזיתות:גם קופר , גם מלחית גרין, וגם מטרונידזול באוכל.
דבר נוסף שמאוד קל לפספס, אאודיניום לעיתים קרובות יש לו בדיוק את אותם הסמפטומים של נק? לבנות ומאוד קשה להבחין בניהם מבלי בדיקה מקרוסקופית.אאודיניום זה טפיל הרבה יותר עקשן וקשה מנק? לבנו וזה יכול להסביר את האגרסיביות של מחלה אצלך באקווריום.

במקרה שלך הייתי ממליץ לך דבר ראשון לשמור על קור רוח. זה מתסכל, זה מעצבן, זה מבזבז כסף תאמין לי אני יודע כי הייתי במקום שלך.
אני אישית הייתי נותן לדעתי מטורנידזול באוכל במשך 10 ימים. בנוסף אם יש uv או אוזונייזר להפעיל אותן 24/7, אם אין-אז להתחיל להתארגן על אחד, זה ציוד בגדר חובה לעינות דעתי במערכות בעלי חיים סגורות.
אם יש אפשרות לקנות את הקופר-אמין של סיכם אז לעשות את זה. ואחרון חביב, הייתי בודק את רמת הקופר במים עם ערכת בדיקה אחרת . מאוד מאוד יכול להיות שערכת הבדיקה מזייפת ורמת הקופר היא בכלל נמוכה הרבה ממה שהיא מראה.
קופר-אמין זה מה שאני משתמש בו, יש UV והרמת קופרמין באקווריום לפי בדיקה של רד סי היא 0.45,חלק מהנקודות ירדו מהדגים אבל עדיין יש,אני יודע שUV לא מפעילים בזמן טיפול בקופר זה מה שרשום גם בהוראות יצרן,זה יהיה הנתיב האחרון לפני שאני מרוקן ומתחיל הכל מהתחלה,יש לי פלג'יל בצורה של כדור כמו שבני אדם לוקחים,אפשר לתת את זה?,הדגים אוכלים רגיל מהבחינה הזו,מאיפה ניתן להשיג מלכית גרין?

אקווה - הבית של האקווריומיסטים.
Dor-L לא מחובר   הגב עם ציטוט