צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Friday 08/05/2020, 15:23   #85
Yalon14

הודו לך על 47 הודעות 61 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: נרגש להציג את ה45L הייטק שלי, תמונות ושאלות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אסף.ש צפה בהודעה
קודם כל הכבוד על ההשקעה אני בטוח שתגיע לתוצאות מדהימות.
לגבי עיניין הוצאת גזעים והסלעים.
ארשה לעצמי להביע את דעתי...
גם שאני הקמתי את הנאנו שלי בהתחלה בהתחלה התחלתי עם המון סלעים וגזע יחסית גדול למזלי בגלל הבעיות אז שפירקתי והרכבתי מחדש וחשבתי דבר אחד ידעתי אני מגדל צמחים ואז דגים ופה צריך להיות מרכז הפוקוס לכן עכשיו אני כן עובד עם סלעים אבל הם נטו בשביל מקום מסתור לדגים וכחוצץ בין צמחי הדשא לצמחים הגבעול לדעתי אתה צריך למצוא את נקודת השוויון כלומר איך אתה יכול להוסיף סלעים אבל עדין מבלי לאבד מקום לשתילה או לחילופין שיקח את הפוקוס.
אני חושב שקובצת צמחים שגדלים לגובה כלומר שיח זה דבר יפה אבל תמיד החלק התחתון יהיה פחות יפה וגם צמחים אחרים יכולים להתערבב איתו לכן יבוא הסלעים לחצוץ וגם זה יכול להוסיף יופי.

אם אתה מתכוון לבקופה קרוליניאניה אז יהיה לי גזם של כ5-8 גבעולים בריאים (הצמח מאדים בתאורה חזקה יכול לראות בעץ שלי תמונה רק לצערי אצלי רק בחלק העליון וגם במציאות נראה טוב יותר).
תודה תודה!
אין לי עניין בהוספת אבנים או גזעים כרגע, אפשר לעשות שזה יתאים אבל זה תופס לי מקום ואני רוצה כל ס"מ פנוי במצע.

תודה על ההצעה, הוספתי בסוף צמחים אחרים
Nesaea Pedicellata
Rotala Goias mini
Lindernia India
Ludwigia Glandulosa
לימנופיליה באדיבותו של שלומי

זהו נגמר המקום האקווריום נסגר לכניסות, אעיף את המונטה קרלו ואת הרוטלה הקוצנית מאחורה שלא כל כך אהבתי ואולי אעביר את האוטוצינקלוסים והגורמי לאקווריום אחר כי לא בא לי שיהיו כאן דגים עדינים..
אם היה לי איפה לשים את הנחשי קולי ו/או מוטיבציה לנסות להוציא אותם הייתי מוציא גם אותם כי הם מתחפרים כל הזמן וקצת מיציתי את זה אחרי שנה.
הבעיה שהם תמיד כאלה ביישנים אז אני קצת מרחם עליהם.

פחדתי לחנוק את הדגים במעבר לאוסמוזה אז הנמכתי את הco2 לכל אורך התהליך ואז חיזקתי חזרה לאט לאט עד שהגעתי בערך לאן שהייתי לפני זה, חשבתי שההורדה של הKh תגרום ליותר פדח להיקלט אבל זה לא מורגש, אולי כי השינוי לא היה גדול (5.5 ל2).

נערך לאחרונה על ידי Yalon14, Friday 08/05/2020 בשעה 15:35.
Yalon14 לא מחובר   הגב עם ציטוט