צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Monday 14/08/2017, 21:55   #6
ofek1995

הודו לך על 2 הודעות 2 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: אצות קשות ומעצבנות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלי רז צפה בהודעה
חוסר בגיזום לא אמור להוציא את המיכל מאיזון... מסת הצמחים רק עולה כתוצאה מכך ולכן אני לא רואה סיבה ליציאה מאיזון...

אצה יכולה להרים ראש במיכל יציב, כשהאקווריום יוצא משגרת טיפולים שוטפת.
אתה מתאר כאילו כל השינוי הוא העדר גיזום.

מדוע מתו כל כך הרבה דגים?
לא טיפלת בפונגוס בזמן?
והאם העלייה באמוניה נובעת ממות הדגים? כל הגופות הוצאו?

כרגע, רב הנסתר על הגלוי, אף שאתה משתדל לתאר... רק שנותרו לי יותר מידי שאלות פתוחות...

אלי
אהההה יש מצב שהערכת אמוניה מזייפת...גם במים המלוחים היא מראה לי 0.25 יש מצב שהיא תזרק לפח.
וכן לא זלזלתי...טיפלתי(גם כשאין זמן אני מוצא כמה דק לטפל באקווריום זה תחביב שאני לא נותן לו לקרוס ואני תמיד דואג לעקוב אחרי הכל).

יש מצב באמת שלא טיפלתי בפונגןס בזמן, בתקופת המבחנים היה לי קשה לעקוב אחרי הדגים(ככה באופן רגיל אחת לכמה ימים אני מציץ לראות אם יש משהו חדש מבחינת מחלות..אני עם יד על הדופק כל הזמן) כנראה שלא עליתי על זה בזמן וראיתי 3 גופות ביום אחד אז חיפשתי ומצאתי פונגוס.
אני מטפל בתכשירים טבעיים של מיקרובליפט ולצערי הטיפול לוקח זמן ולא תמיד עוזר ובזמן הזה מתים עוד ועוד דגים עד שהמצב מתאזן.
רוב הגופות יצאו(אבא שלי טרח לבדוק ולהוציא כל מה שראה) וגם מה שלא הוציא חוליית הניקיון ניקתה( 7אנצי מלא שמרלה סטוריוזומה אוטוצינקלוסים ומלא קורי אז אני דיי בטוח שהגופות לא היו יותר מכמה שעות עד שנעלמו).

לגבי עליית האמןניה..רשמתי למעלה בתגובה יש מצב שהערכה מזייפת.

לענות לל על נשאלות אין לי בעיה השאלה למה לעזאזל יש אצה אם הטמפ תקינה הכל תקין אין תמותה ואין כלום.
וגם למה התהפכות היצורות שגדילי מהירה גדלים בקצב של צב ואיטיי גדילה גדלים בקצב מפחיד, ופתאום צמחים נרקבים, כשאני רואה גבעול רקוב אני גוזר אותו כדי לאושש את הצמח אבל הצמח לא מתאושש.

ואני חייב ללמוד לענות בקצרה...אבל אני לא מצליח לתמצת את הסיפור חחח

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ofek1995 לא מחובר   הגב עם ציטוט