צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Wednesday 15/07/2009, 22:43   #27
ehudi

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים
ברירת מחדל תגובה להודעה: השרצה של סטינגריי!!

תודה לכולם על הפירגון.

מספר תודות:
ראשית תודה לאישתי היפה והמופלאה שהשתלטה על העיניינים כשאני בחו"ל, והעל הלילה הראשון שלהם בו כמעט לא ישנת...(כן, אני בחו"ל ומת כבר לחזור לראות את החבר'ה להם ציפיתי כה הרבה זמן.

תודה לאלון - ספק רוב הסטינגיי שלי, שופע הרעיונות הידע ואינטואיציה הדרושים לגדל חיה מופלאה זו.
תודה לברוך - אילמלא הוא לא הייתי מתחיל לפני כשלוש שנים בגידול הסטינגריי (כן ברוך - הזכר הוא אותו קטנצ'יק שיבאת במיוחד עבורי...)

כרגע מצב העיניינים נראה יציב - את הנקבה אלון העביר לאקווריום החדש אחרי שהרגישה לא טוב בשל תקיפה של הזכר (יש מצב שהיא שוב בהריון). אני ממליץ להפריד ולהוציא את הזכר לקראת סוף ההריון, על אף שלי הומלץ לא לעשות זאת - ייתכן שבשל קוטנו של האקווריום המצב היה בלתי נסבל. ההמלצה להשאיר נובעת מכך שחיזור הזכר מזרז את הלידה.
כמו כן אלון מצא בביקורו רמת ניטריט גבוהה מהרגיל (לא תרם להרגשת הנקבה) - ההשערה היא כי הדבר נובע מחומר הריוני שהתפזר באקוריום. האקווריום בו גידלתי את החבר'ה קטן בהרבה הרבה מן המומלץ - ולכן גם פגיעותו לאיכות מים. כמו כן ציפיתי לצאצא אחד מקסימום שניים (מה שקורה בדרך כלל בלידה ראשונה), הופתעתי מהשלישייה (שניים זכרים ואחת נקבה) - אבל מי שראה את האמא בימי ההריון האחרונים מבין איך שלישייה יכולה להיכנס.

הסלסילה הצפה (אילתור מדהים שתרם לי אלון) שרואים בתמונות שאיציק פרסם משמשת לבידוד הגורים מהאבא (שעלול להיות מסוכן להם). אישתי הצליחה לכניס את כל שלושת הגורים לסלסילה מבלי להוציאם מהמים (חשוב) והם מבסוטים שם. נקווה שלא אופתע לרעה כשאחזור...

דרך אגב - האקווריום החדש תוצרת ישראל (שמעון הגדול) - יש אקווריום דומה תוצרת גרמניה אך במימדים שלא התאימו לי (שלי 160X70X70).

אנסה להעלות תמונות כשאחזור - למרות שעוד לא למדתי בדיוק איך...

אבישי
ehudi לא מחובר   הגב עם ציטוט