צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Tuesday 07/06/2005, 18:04   #22
_FISHER_

הודו לך על 0 הודעות 0 פעמים

newb אם שמת לב כל טענה שרשמת אחרי ההודעה הנ"ל שלי כבר הסברתי לך למה זה לא טוב עוד לפני.
אנא ממך קרא אותה שוב ותבין למה משריצים אינם מזון חי טוב:
ציטוט:
פורסם במקור על ידי dager
כעיקרון המולי, או המולית בלון.
אבל חשבת כמה לא יעיל וכמה יקר זה יצא לך?
תחשוב עד שאתה מגיע להשרצה ועד שהשרץ מאותה השרצה אם הוא שורד ויגיע לבגרות זה יקח לו לפחות3-5 חודשים, אז מה כל כמה חודשים תאכיל את הדגים שלך באוכל שלא מזין אותם בכלל ובשבילם זה כמו לאכול את הקקי אחד של השני?
אפילו את הריגוש של האוכל החי זה לא מרגש אותם משום שאלו דגים קטנים מאוד שהם לא צריכים לעשות מרדף גדול עליהם.
איזה דגים אתה רוצה להאכיל?
מהניסיון שלי בפורום כבר שמעתי על כ15 מגדלי דגים שנהגו/נוהגים/ רצו להאכיל דגים ותמיד הם באו באותם טענות ותמיד החזירו להם באותה התשובה ואני רציתי לבדוק את כל הטענות הללו ובדקתי באתרים בחו"ל ומה שאמרתי הוא נכון לגמרי אבל בדקת גם על איזה דג הם מדברים ועל איזה אתה?
ממה שאני ראיתי שם הם מדברים על איזה דג דמוי סרדין שחי במים מתוקים וקונים אותו בחנות במחיר של כ5$ ל10 דגים ומכניסים לאקווריום לשם האכלה במזון חי.
הדגים הללו באמת מהווים מזון חי טוב בגלל המרדף שהם נותנים והם מפסיקים לברוח אחרי כל הביסים שהדגים נותנים להם ואז הם מתים.
אבל בכלל לפי דעתי האכלת פיראנות במזון חי שהוא דגים אינה מוצקדת משום שבטבע היא איננה טורפת ממש דגים אלה לוקחת איזה ביס מדג גדול בהרבה יותר ממנה ובורחת ואז הדג מגדל את עורו החלק שנלקח ממנו מחדש, לפעמים זה גם מנחשים וחיות אחרות שחיות עם הפיראנה בטבע.
_FISHER_ לא מחובר