צפיה בהודעה בודדת
עדיין לא נקרא Sunday 30/06/2019, 16:38   #3
aviel-bs

הודו לך על 31 הודעות 34 פעמים
סוג אקווריום: 240 ל' צמחיה ודיסקוסים
וותק בתחום: 12 שנים
ברירת מחדל תגובה להודעה: שדרוג תאורה והתקדמות לעבר לואטק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אסף_ צפה בהודעה
הי אביאל,

צ'יהירוס היא בחירה מצויינת ללואוטק.
לא יתאים להיי-טק טיפוסי, יש ניסיונות של החברים עם דגם ה-פלוס, אבל ההמלצות חלוקות...

אז נתחיל מהסוף - אין פתרון LED זול ואיכותי להייטק.

במידה ועדיין תרצה לרכוש פעם אחת גוף שיתאים גם להייטק, ישנם גופים רציניים או בבנייה עצמית.

במידה ותשאר בלואוטק, ממליץ לקחת גוף של 60 ס"מ ולסדר אותו, לחילופין שני גופים של 40 ס"מ בעלות קצת יותר גבוהה - יצריך פתרון התקנה לשרשור, כגון גשר לרוחב.
שים לב שתאלץ להפריד המכסה שכן הגוף אינו מוגן מפני לחות.

הקישורים באיביי מתרעננים ולכן בצע את החיפוש מספר פעמים בתקופות זמן, תחפש את המחיר הנמוך ביותר לישראל עם משלוח וכמובן מוכר ותיק, פעיל ובעל המלצות חיוביות גבוהות.

קודם כל תודה!
דבר שני, אשמח לשמוע קצת על הגופים בבנייה עצמית שדיברתי עליהם (א. אולי כי זה יצא לי כלכלי, וב. אני חובב מושבע של diy).

שנית כל, אם אני הולך על צ?יהירוס, מה עדיף? גוף אחד של 60 או שניים של 40? מאמין שמבחינת עלות שניים של 40 יעלו בכמה עשרות בודדות של שקלים על פני גוף אחד של 60, השאלה אם זה ישתלם לי מבחינת הנצילות ואם זה הכרחי.

אם כבר אני משקיע כסף,ויודע שזה ייתן תוצאה יותר טובה- אשקיע בשני גופים.

דבר אחרון-מבחינת הגנת המכסה שציינת, האמת היא שחשבתי ללכת לכיוון הרימלס (הכתר יישאר כי לדעתי הוא חיוני גם לחוסר של החיבורים בדפנות וגם כי סיפור להוציא אותו) אבל חשבתי להיפטר מהמכסה הקיים כרגע (שמורכב מגוף תאורה של ג?אוול במרכז שקדחתי עליו את הלדים, ועוד שני "מדפים" כאלה שמרימים בזמן האכלה/טיפול. שלושת אלה יוצרים מכסה שלם שנוצרים לאקווריום, אין לי בעיה לוותר עליהם).

אתה אומר שפשוט אצטרך ללכת לזגג ולהתאים חתיכת זכוכית תואמת לגודל הגוף ורוחב המיכל כדי להגן עליו מלחות?

האם יש להם גופים מותאמים ללחות? שוב, אם כבר אז כבר

שוב תודה ידידי.
aviel-bs לא מחובר   הגב עם ציטוט